ПОВІДОМЛЕННЯ від 01.01.2023 про публічну пропозицію (оферту) КП «Комунальник - М» про укладення ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України Постанови №85 від 02.02.2022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690», на виконання Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, Комунальне підприємство «Комунальник - М» (код 34089741) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі - Договір) для індивідуальних споживачів - фізичних або юридичних осіб, які є власниками (співвласниками) нерухомого майна, або за згодою власника інша особа, яка користується об’єктом нерухомого майна і отримує житлово-комунальну послугу для власних потреб.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті Маньківської селищної ради https://mankivska-gromada.gov.ua/співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а власник (користувач) індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (за наявності).

Довідково: прийняття рішення про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцем комунальної послуги (укладення індивідуального та/або колективного договору про надання комунальної послуги) належить до повноважень зборів співвласників багатоквартирного будинку та оформлюється відповідно до ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст. 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України 25.08.2015 №203 «Про затвердження форми протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку».

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або звертаються до КП «Комунальник - М» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті Маньківської селищної ради у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення