Шановні жителі  Маньківської територіальної громади.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» при виконавчому комітеті Маньківської селищної ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 р. № 207 (з наступними змінами та доповненнями)  з 01.04 2021 року здійснює прийом громадян з  питань реєстрації  місця проживання особи (прописка), зняття з реєстрації місця проживання особи (виписка) та реєстрації місця перебування особи.

Також відділ надає витяги про місце реєстрації та витяги про зареєстрованих у житловому приміщенні /будинку осіб (була довідка про склад сімї).

Послуги щодо видачі довідок/витягів Ви можете отримати за наявності паспорта громадянина України (у вигляді книжечки (зразка 1993 року) або у формі картки  (зразка 2015 року), свідоцтва про народження (у разі наявності неповнолітніх членів сім’ї) та домової книги, якщо  Ви житель смт Маньківка та с. Поташ.

Якщо ж Ви проживаєте в інших населених пунктах територіальної громади, то довідки/витяги можете отримати за наявності паспорта громадянина України (у вигляді книжечки (зразка 1993 року) або у формі картки  (зразка 2015 року), свідоцтва про народження (у разі наявності неповнолітніх членів сім’ї).

Послуги надаються за  адресою вул. Соборна,14, смт Маньківка (приміщення колишньої РДА).

Шановні жителі долучайтесь до оновлення

Реєстру територіальної громади смт Маньківка!

Реєстр громади – це  сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією для забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Мешканці, дані яких є внесені в Реєстр, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок із питань реєстрації місця проживання, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги, такі як: нарахування субсидій, отримання матеріальної допомоги тощо.

Необхідний перелік документів:

паспорт громадянина України;

документ про присвоєння ідентифікаційного номера;

свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років).

Для оновлення даних необхідно звернутись до відділу  Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Маньківської селищної ради,

який знаходиться по вул. Соборна,14, смт Маньківка (приміщення колишньої РДА).

Жителі навколишніх сіл, для оновлення своїх даних у Реєстрі,  можуть звертатися до старост.

Змінено розмір адміністративного збору

01 січня 2023 року набрав чинності Закон України «Про державний бюджет на 2023 рік», яким встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2684 гривень на місяць, відповідно змінюється й розмір адміністративного збору:

11:53:28 03.01.2023