07.07.2022 р. Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу

Повідомлення

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Маньківська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради «Про затвердження Умов конкурсу  з визначення підприємства (організації) для  здійснення функцій робочого органу».

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Умов конкурсу  з визначення підприємства (організації) для  здійснення функцій робочого органу.

Розробник – сектор економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Маньківської селищної ради. Поштова адреса: 20101, Черкаська область смт Маньківка вул. Шевченка, 9, email: mankivka_econinv@ukr.net, телефон для довідок (04748)-15-78.

Зазначений проект регуляторного акта разом з аналізом регуляторного впливу розміщено на веб – сайті: https://mankivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність» - рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу».

Строк приймання пропозицій і зауважень до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції і зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі:

на поштову адресу: 20101, Черкаська область смт Маньківка   вул. Шевченка, 9, Маньківська селищна рада (сектор економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету);

на електронну пошту за адресою: mankivka_econinv@ukr.net.

Оприлюднено 07 липня 2022 року

Проєкт рішення про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для  здійснення функцій робочого органу.

Умови конкурсу з визначення підприємства (організації) для   здійснення   функцій робочого органу з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських  та приміських  автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Маньківської селищної територіальної громади.

Додаток до Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу

Оприлюднено 07 липня 2022 року

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення  Маньківської селищної  ради «Про затвердження Умов конкурсу  з визначення підприємства (організації) для  здійснення функцій робочого органу»