Хльобас Володимир Іванович

Хльобас Володимир Іванович народився 7 лютого 1965 року в Маньківці, навчався у Маньківській середній школі.  Після закінчення школи пішов здобувати професію до Буцького профтехучилища і отримав спеціальність бульдозериста.

В 1983 році був призваний до лав Радянської Армії. Службу проходив в Угорщині.

Після закінчення в 1985 році служби працював за професією в бабанському гранкар’єрі.

У 1989 році одружився і проживав у селі Вікторівка. В шлюбі народилось троє дітей.

Тривалий час працював у місті Києві в шляховому будівельному управлінні.

Володимир був люблячим батьком і чудовим дідусем.

З перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем захищати Батьківщину. Службу проходив в 42 батальйоні 56 бригади в інженерно-саперському взводі. Загинув Хльобас Володимир Іванович 24 січня 2023 року захищаючи Україну від російських агресорів поблизу населеного пункту Водяне, Покровського  району, Донецької області.