Новини

Для внесення даних до Реєстру пільговиків потрібно звертатися до Пенсійного фонду України

Відділ центру надання адміністративних послуг інформує, що відомості про пільговиків обліковуються в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (далі – Реєстр). До Реєстру вноситься інформація про особу, яка набула статусу пільговика. У разі необхідності відомості, внесені до Реєстру, коригуються (наприклад, у пільговика змінились прізвище, місце проживання, статус тощо).

08:32:30 31.01.2024

На порталі Дія оновлено послуги у сфері будівництва

Тепер через портал ДІЯ можна подати повідомлення про зміну даних чи виправлення технічної помилки у вже зареєстрованому повідомленні про початок будівельних робіт на об’єктах з незначними наслідками (СС1) (https://diia.gov.ua/services/povidomlennya-pro-pochatok-budivelnih-robit-ss1?fbclid=IwAR3RCMzLUVo8CjQ3tbkcS3-mmbh5JZVl2sUkA1GYPpMiQTOhZwkkHuZrYQk).

11:06:21 29.01.2024

На порталі Дія знову можна отримати довідку з Державного реєстру речових прав

На порталі Дія тепер знову можна отримати довідку з Державного реєстру речових прав. Ця довідка засвідчує, що ви є власником квартири, будинку чи земельної ділянки. Послугою щорічно користується близько мільйона українців.

11:37:11 31.10.2023

Сім’ї з дітьми можуть оформити допомогу від держави на порталі Дія: доступні чотири нові соціальні послуги

Відтепер на порталі Дія окремі категорії сімей з дітьми можуть подати заяву про отримання фінансової допомоги від держави. Послуги доступні для осіб, які всиновили дитину; людей, що доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність; осіб з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю; одиноких матерів або батьків, які не перебувають у шлюбі.

11:35:06 31.10.2023

Як отримати довідку про несудимість онлайн

Цифрова ера наступає, тому не дивно, що довідку про відсутність судимості можна оформити онлайн. За даними Державної служби статистики України сервісні центри МВС видають близько 800 тисяч довідок про несудимість щороку.

10:36:08 25.01.2023

Змінено розмір адміністративного збору

01 січня 2023 року набрав чинності Закон України «Про державний бюджет на 2023 рік», яким встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2684 гривень на місяць, відповідно змінюється й розмір адміністративного збору:

11:52:38 03.01.2023

Витяг про місце проживання можна отримати в застосунку "Дія"

У застосунку "Дія" можна згенерувати витяг про місце проживання в три кліки. Ця послуга із червня була доступна на порталі, а відтепер і в застосунку. Витяг про місце проживання необхідний під час отримання кожної четвертої держпослуги.

14:18:36 22.12.2022

Витяг про місце проживання відтепер можна отримати в Дії

💻 Витяг про місце проживання відтепер можна отримати в Дії. Влаштувати дитину до садочка чи школи, оформити шлюб, стати на військовий облік — для всього цього необхідно мати документ, який підтверджує ваше місце проживання.

12:23:12 22.12.2022