Витяг про місце проживання відтепер можна отримати в Дії

💻 Витяг про місце проживання відтепер можна отримати в Дії. Влаштувати дитину до садочка чи школи, оформити шлюб, стати на військовий облік — для всього цього необхідно мати документ, який підтверджує ваше місце проживання.

12:23:12 22.12.2022

До уваги засновників, керівників юридичних осіб

Подання документів щодо кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб продовжено до липня 2022 року, так як  08 жовтня 2021 року Верховна Рада України прийняла Закон №5807 у пункті 4 Розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» слова «трьох місяців» замінено словами «одного року».

15:07:42 11.10.2021