Вовченко Іван Петрович

Вовченко Іван Петрович народився 08 жовтня 1992 року у смт Маньківка. Тут же, у 1998 році, пішов навчатися до першого класу Маньківського навчально-виховного комплексу - гімназія".    Закінчивши одинадцять класів, продовжив навчання у Київському вищому навчальному закладі «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», де у 2013 році здобув базову вищу освіту за кваліфікацією бакалавра з фінансів і кредиту. По закінченню ВУЗа розпочав свою трудову діяльність  у місті Києві.

У 2018 році доля поєднала нашого Героя із дівчиною Настею, з якою він одружився у грудні 2018 року. У 2019 році  працював у м.Черкаси, у 2020 році  у місті Києві.

Останніми роками працював продавцем-консультантом у магазині-супермаркеті «Фора».

Іван був безстрашним, сміливим, справжнім воїном. На його життєвому шляху випало чимало труднощів, але він їх долав, адже був витривалим та бійцем по життю.

Коли розпочалася війна, Іван неодноразово оббивав пороги нашого військкомату, щоб іти захищати нашу землю  від російських окупантів. 07 червня 2022 року був призваний для проходження  військової підготовки у навчальному центрі елітних десантників.

Після закінчення навчання проходив службу у 46-ій окремій десантно-штурмовій бригаді у Херсонській області. Після звільнення Херсона був передислокований під м.Бахмут, де під танковими обстрілами загинув 12 грудня 2022 року.

Він любив життя і багато хотів  встигнути, але занадто рано ворожа куля його обірвала, не давши здійснитись мріям.