A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ частини кварталу житлової та громадської забудови з метою будівництва автомийки самообслуговування на 4 пости з технічним приміщенням та кафе по вулиці Леонтовича

 

Повідомлення про оприлюднення

звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту

«Детальний  план  території  частини  кварталу житлової та громадської забудови з метою будівництва автомийки самообслуговування на 4 пости з технічним приміщенням та кафе по вулиці Леонтовича в смт Маньківка Черкаської області»

1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території розробляється на підставі  рішення Маньківської селищної ради від 17.06.2021 № 10-114/VII «Про розробку детального плану території будівництва автомийки самообслуговування на 4 пости з технічним приміщенням та кафе по вулиці Леонтовича в смт Маньківка Черкаської області».

ДПТ пропонується розмістити автомийку самообслуговування на 4 пости з технічним приміщенням та кафе на земельній ділянці площею 0,15 га. Інших видів використання території не передбачено. Передбачається також приведення до нормативних показників існуючої вулиці Леонтовича.

 

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Маньківська селищна рада: 20100, Черкаська обл., Уманський  р-н, смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9, код ЄДРПОУ 04411007

 

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з  «05» серпня 2021 та триває до «03» вересня 2021 року включно.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 08.09.2021 о 15.00 в приміщенні Маньківської селищної ради смт Маньківка,                    вул. Шевченка, буд 9.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Маньківська селищна рада: 20100, Черкаська обл., Уманський р-н, смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9, email: mankivka_selrada@ukr.net, тел. 04748-6-18-74      

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Пропозиції надавати на адресу Маньківської селищної ради: 20100, Черкаська обл., Уманський р-н, смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9, email: mankivka_selrada@ukr.net, тел. 04748-6-18-74     

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоровям населення, що стосується документа державного планування:

 Маньківська селищна рада: 20100, Черкаська обл., Уманський й р-н, смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9, email: mankivka_selrada@ukr.net, тел. 04748-6-18-74 

 

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо

проекту документа державного планування:

Необхідність проведення консультацій відсутня.

Строки подання зауважень та пропозицій: до «03» вересня 2021 року включно.

 Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Пояснювальна записка

Схема розташування території у плануальній структурі населеного пункту

План існюючого використання території Опорний план

Проектний план основне креслення

Схема інженерної підготовки території

Схема інженерних мереж і споруд

Повідомлення про громадські слухання детального плану території

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень