Зміни в порядку виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі - Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

11:29:43 08.02.2024

Зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Постановою КМУ № 94 від 26.01.2024 внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. № 250 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632) та розширено можливості призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям.

11:25:44 08.02.2024

ДОРОЖНЯ КАРТА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Де і як можна знайти місце тимчасового проживання? Звернутися за телефоном «гарячої лінії» 0686218029, 0504201356 (цілодобово) та запитати в оператора про наявне вільне житло в області і контакти координаторів з питань розселення;

16:24:57 05.02.2024

В Україні стартували два експериментальні проєкти для військових і ветеранів: подробиці

В Україні 3 жовтня стартували два експериментальні проєкти, які стосуються військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх родин. Про це заявив очільник уряду Денис Шмигаль. "Ми кардинально змінюємо ветеранську політику. Це широкі економічні можливості для наших захисників, житло для ветеранів, створення центрів ветеранського розвитку та впровадження інституту помічника ветеранів", - повідомив він.

15:38:10 03.10.2023

Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб від благодійного фонду «Солідаріті Інтернаціонал»

Благодійним фондом «Солідаріті Інтернаціонал»  в рамках співпраці з  відділом  соціального захисту  Маньківської селищної ради  тривалий час надається гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб. Особлива увага приділяється місцям компактного проживання  ВПО. Для забезпечення потреб ВПО та створення  належних умов проживання постраждалого від війни населення в місця компактного проживання  надавалась  благодійним фондом гуманітарна допомога, а саме: холодильники, електричні плити, сушильні, пральні машини та санітарно гігієнічні засоби.Також 59 новоприбулим жителям нашої громади, які мають статус внутрішньо переміщеної особи, у 2023 році  працівниками фонду оформлена  грошова допомога по 6660 гривень кожному (виплата здійснюється за рахунок  донорів іноземних держав).

15:46:03 30.08.2023

Кабінет Міністрів України вніс зміни щодо порядку надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій

Житлові субсидії тепер надаватимуться не лише за фактичним або зареєстрованим, а й за задекларованим місцем проживання; а також домогосподарствам, до складу яких входять особи, що перебували / перебувають у полоні.

10:48:38 01.05.2023

Призначення субсидій на літній період

Із 1 травня громадянам призначатимуть субсидію на літній сезон. Кому субсидії перерахують автоматично, а кому треба подати нові документи до Пенсійного фонду України для подальшого отримання такої допомоги від держави? Більшість людей, які отримували субсидії в опалювальному періоді, автоматично отримають їх із 1 травня. Однак,  якщо у людини з’явилися нові обставини, які впливають на отримання допомоги від держави (змінився майновий стан чи склад сім’ї), про це треба обов’язково своєчасно повідомити Пенсійний фонд України (ПФУ). Якщо цього не зробити, можна залишитися без субсидії. Крім того, субсидіанта можуть зобов’язати повернути неправомірно отримані суми. Це стосується й випадків, коли людина вказала недостовірні дані у заяві чи декларації про доходи та витрати.

08:41:07 01.05.2023

Відновлено реєстрацію на отримання 16 тисяч гривень для ветеранів з інвалідністю

Стартував другий етап проєкту з надання грошової допомоги ветеранам війни з інвалідністю I та II групи, який реалізує Мінветеранів та Червоний Хрест України. Як повідомили в Мінветеранів, ветерани знову можуть подати онлайн-заяву на отримання допомоги.

11:42:05 27.03.2023