A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Новини

Функції з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій передано від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій в умовах воєнного стану Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України. При цьому передбачено етапність передання цих функцій.

17:36:04 02.12.2022

В Україні з 1 грудня починають працювати Комісії, які будуть приймати рішення надання статусу УБД.

З 1 грудня 2022 року розпочинають роботу Комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій. Їх роботу регулюють Положення про комісії Міністерства оборони України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, учасниками війни та вирішення спірних питань щодо зарахування окремих періодів служби до вислуги років та Інструкції про порядок видачі в Міністерстві оборони України посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків «Ветеран війни — учасник бойових дій» та листів талонів на право одержання ветеранами війни проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості. Їх діяльність визначена Міністерством оборони України від 10 листопада 2022 року наказом № 369.

15:11:06 30.11.2022

Допомога внутрішньо-переміщеним особам від благодійної організації «Право на захист»

Маньківська селищна рада з метою залучення допомоги для внутрішньо переміщених осіб та громадян, які постраждали внаслідок війни з російською федерацією системно працює з благодійними організаціями, в тому числі, з міжнародними. Завдяки співпраці, ВПО та інші пільгові категорії  населення мають змогу отримувати продуктові набори, засоби гігієни, промислові товари, канцелярське приладдя та інші товари, а також грошові кошти для вирішення життєвих потреб.

15:20:48 08.09.2022

Оголошення до уваги внутрішньо переміщених осіб!

Для вас  08.07.2022 року о 16 годині за адресою: смт. Маньківка, вул. Соборна, 13  (Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради) благодійним фондом  World  Central Kitchen  будуть видаватися великі продуктові набори. Кожен набір розрахований на сім’ю. Запрошуємо   вас отримати допомогу. З собою мати довідку внутрішньо переміщеної особи. Для зручності жителів населених пунктів громади Поминик, Дзензелівка, Добра, Красноставка, Кищенці, Кривець, Рудка, Молодецьке, Нестерівка, Паланочка, Подібна, Попівка, Зелений Гай, Філіція, Поташ, Роги, Харківка, Мала Маньківка продуктові набори отримають старости сіл та старостинських округів і організують видачу наборів за місцем вашого перебування.

09:41:19 07.07.2022

Проект "Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам та таким, що постраждали від конфлікту на сході України"

Благодійний Фонд “Право на захист" реалізує проект "Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам та таким, що постраждали від конфлікту на сході України" за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні". В Черкаській області Центр реєстрації ВПО на отримання допомоги від УВКБ ООН знаходиться за адресою м. Черкаси, бульвар Шевченка, 460 (читальний зал бібліотеки ЧДТУ, вхід з вул. Кобзарська)

10:27:19 29.06.2022

Разова грошова допомога до 5 травня, передбачена Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”

Постановою Кабінету Міністрів України  від 07.05.2022 №540 "Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань" встановлені розміри допомоги ветеранам війни, по категоріях:

08:12:39 12.05.2022

В Маньківській територіальній громаді розпочато прийом громадян по питанню взяття на облік внутрішньо переміщених осіб

В Маньківській селищній територіальній громаді розпочато прийом громадян по питанню взяття на облік внутрішньо переміщених осіб. Для зручності громадян дана категорія осіб має право звернутися до уповноважених осіб старостинських округів та старост сіл за місцем фактичного проживання, а жителі селища Маньківки – до Центру надання адміністративних послуг, який знаходиться в смт. Маньківці по вул. Соборна, 14. Для отримання  довідки внутрішгьо переміщеної особи громадяни (в тому числі діти віком від 14 до 18 років), які постраждали від військової агресії внаслідок воєнних дій мають  звернутися особисто, пред»явивши паспорт або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує їх проживання на території, постраждалій внаслідок військової агресій, а також ідентифікаційний код.

10:52:29 24.03.2022

Люди, які вимушено перемістились через активні бойові дії, отримають по 2 або 3 тисячі гривень допомоги на проживання

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що внутрішньо переміщені особи, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням російської федерації в Україну, отримають допомогу на проживання від держави у розмірі 3000 гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю, та у розмірі 2000 гривень на кожну іншу особу. Відповідне рішення було розроблено Мінсоцполітики та ухвалено Урядом.

08:58:31 22.03.2022

Як отримати пенсію та грошові виплати в Укрпошті під час воєнного стану

Шановні пенсіонери та отримувачі соціальних виплат! Укрпошта, Пенсійний Фонд України та Міністерство соціальної політики роблять все, щоб навіть в складних умовах воєнного стану ви своєчасно отримали свої виплати за березень поточного року. Будь ласка, ознайомтесь з правилами виплат. 

16:39:11 16.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень