A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Новини

Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб від благодійного фонду «Солідаріті Інтернаціонал»

Благодійним фондом «Солідаріті Інтернаціонал»  в рамках співпраці з  відділом  соціального захисту  Маньківської селищної ради  тривалий час надається гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб. Особлива увага приділяється місцям компактного проживання  ВПО. Для забезпечення потреб ВПО та створення  належних умов проживання постраждалого від війни населення в місця компактного проживання  надавалась  благодійним фондом гуманітарна допомога, а саме: холодильники, електричні плити, сушильні, пральні машини та санітарно гігієнічні засоби.Також 59 новоприбулим жителям нашої громади, які мають статус внутрішньо переміщеної особи, у 2023 році  працівниками фонду оформлена  грошова допомога по 6660 гривень кожному (виплата здійснюється за рахунок  донорів іноземних держав).

15:46:03 30.08.2023

Кабінет Міністрів України вніс зміни щодо порядку надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій

Житлові субсидії тепер надаватимуться не лише за фактичним або зареєстрованим, а й за задекларованим місцем проживання; а також домогосподарствам, до складу яких входять особи, що перебували / перебувають у полоні.

10:48:38 01.05.2023

Призначення субсидій на літній період

Із 1 травня громадянам призначатимуть субсидію на літній сезон. Кому субсидії перерахують автоматично, а кому треба подати нові документи до Пенсійного фонду України для подальшого отримання такої допомоги від держави? Більшість людей, які отримували субсидії в опалювальному періоді, автоматично отримають їх із 1 травня. Однак,  якщо у людини з’явилися нові обставини, які впливають на отримання допомоги від держави (змінився майновий стан чи склад сім’ї), про це треба обов’язково своєчасно повідомити Пенсійний фонд України (ПФУ). Якщо цього не зробити, можна залишитися без субсидії. Крім того, субсидіанта можуть зобов’язати повернути неправомірно отримані суми. Це стосується й випадків, коли людина вказала недостовірні дані у заяві чи декларації про доходи та витрати.

08:41:07 01.05.2023

Відновлено реєстрацію на отримання 16 тисяч гривень для ветеранів з інвалідністю

Стартував другий етап проєкту з надання грошової допомоги ветеранам війни з інвалідністю I та II групи, який реалізує Мінветеранів та Червоний Хрест України. Як повідомили в Мінветеранів, ветерани знову можуть подати онлайн-заяву на отримання допомоги.

11:42:05 27.03.2023

Не всім українцям автоматично продовжили соцвиплати: кому треба робити це самостійн

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2022 № 1460 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 і від 7 березня 2022 р. № 214“ продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування.

11:29:54 13.01.2023

Довідка про проведену роботу відділом соціального захисту Маньківської селищної ради за 2022 рік

 Відділом соціального захисту  Маньківської селищної ради забезпечено чіткий облік пільгових категорій жителів громадян. Станом на 01.01.2022 року на обліку  у виконавчому комітеті  Маньківської селищної ради перебуває:  117 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 183 учасників бойових дій, 77 учасників війни, 68 членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, 150 громадян, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1886 осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства, 4763 пенсіонерів, 204 багатодітних сімей, 28 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, 72 дітей з інвалідністю, 1072  внутрішньо переміщених осіб.

08:23:56 03.01.2023

Функції з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій передано від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій в умовах воєнного стану Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України. При цьому передбачено етапність передання цих функцій.

17:36:04 02.12.2022

В Україні з 1 грудня починають працювати Комісії, які будуть приймати рішення надання статусу УБД.

З 1 грудня 2022 року розпочинають роботу Комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій. Їх роботу регулюють Положення про комісії Міністерства оборони України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, учасниками війни та вирішення спірних питань щодо зарахування окремих періодів служби до вислуги років та Інструкції про порядок видачі в Міністерстві оборони України посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків «Ветеран війни — учасник бойових дій» та листів талонів на право одержання ветеранами війни проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості. Їх діяльність визначена Міністерством оборони України від 10 листопада 2022 року наказом № 369.

15:11:06 30.11.2022

Допомога внутрішньо-переміщеним особам від благодійної організації «Право на захист»

Маньківська селищна рада з метою залучення допомоги для внутрішньо переміщених осіб та громадян, які постраждали внаслідок війни з російською федерацією системно працює з благодійними організаціями, в тому числі, з міжнародними. Завдяки співпраці, ВПО та інші пільгові категорії  населення мають змогу отримувати продуктові набори, засоби гігієни, промислові товари, канцелярське приладдя та інші товари, а також грошові кошти для вирішення життєвих потреб.

15:20:48 08.09.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень