Новини

Не всім українцям автоматично продовжили соцвиплати: кому треба робити це самостійн

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2022 № 1460 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 і від 7 березня 2022 р. № 214“ продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування.

11:29:54 13.01.2023

Довідка про проведену роботу відділом соціального захисту Маньківської селищної ради за 2022 рік

Відділом соціального захисту  Маньківської селищної ради забезпечено чіткий облік пільгових категорій жителів громадян. Станом на 01.01.2022 року на обліку  у виконавчому комітеті  Маньківської селищної ради перебуває:  117 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 183 учасників бойових дій, 77 учасників війни, 68 членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, 150 громадян, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1886 осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства, 4763 пенсіонерів, 204 багатодітних сімей, 28 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, 72 дітей з інвалідністю, 1072  внутрішньо переміщених осіб.

08:23:56 03.01.2023

Функції з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій передано від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій в умовах воєнного стану Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України. При цьому передбачено етапність передання цих функцій.

17:36:04 02.12.2022

В Україні з 1 грудня починають працювати Комісії, які будуть приймати рішення надання статусу УБД.

З 1 грудня 2022 року розпочинають роботу Комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій. Їх роботу регулюють Положення про комісії Міністерства оборони України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, учасниками війни та вирішення спірних питань щодо зарахування окремих періодів служби до вислуги років та Інструкції про порядок видачі в Міністерстві оборони України посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків «Ветеран війни — учасник бойових дій» та листів талонів на право одержання ветеранами війни проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості. Їх діяльність визначена Міністерством оборони України від 10 листопада 2022 року наказом № 369.

15:11:06 30.11.2022

Допомога внутрішньо-переміщеним особам від благодійної організації «Право на захист»

Маньківська селищна рада з метою залучення допомоги для внутрішньо переміщених осіб та громадян, які постраждали внаслідок війни з російською федерацією системно працює з благодійними організаціями, в тому числі, з міжнародними. Завдяки співпраці, ВПО та інші пільгові категорії  населення мають змогу отримувати продуктові набори, засоби гігієни, промислові товари, канцелярське приладдя та інші товари, а також грошові кошти для вирішення життєвих потреб.

15:20:48 08.09.2022

Оголошення до уваги внутрішньо переміщених осіб!

Для вас  08.07.2022 року о 16 годині за адресою: смт. Маньківка, вул. Соборна, 13  (Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради) благодійним фондом  World  Central Kitchen  будуть видаватися великі продуктові набори. Кожен набір розрахований на сім’ю. Запрошуємо   вас отримати допомогу. З собою мати довідку внутрішньо переміщеної особи. Для зручності жителів населених пунктів громади Поминик, Дзензелівка, Добра, Красноставка, Кищенці, Кривець, Рудка, Молодецьке, Нестерівка, Паланочка, Подібна, Попівка, Зелений Гай, Філіція, Поташ, Роги, Харківка, Мала Маньківка продуктові набори отримають старости сіл та старостинських округів і організують видачу наборів за місцем вашого перебування.

09:41:19 07.07.2022

Проект "Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам та таким, що постраждали від конфлікту на сході України"

Благодійний Фонд “Право на захист" реалізує проект "Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам та таким, що постраждали від конфлікту на сході України" за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні". В Черкаській області Центр реєстрації ВПО на отримання допомоги від УВКБ ООН знаходиться за адресою м. Черкаси, бульвар Шевченка, 460 (читальний зал бібліотеки ЧДТУ, вхід з вул. Кобзарська)

10:27:19 29.06.2022