Федюченко Андрій Анатолійович

Федюченко Андрій Анатолійович народився 14 грудня 2000 року в селищі Маньківка. У 2007 році пішов навчатися до школи-гімназії № 2. У 2016 році  вступив до Уманського аграрного ліцею, де навчався на агронома з суміжним  навчанням на повара. У 2018 році був призваний до лав Збройних Сил України. У  грудні 2020 року підписав контракт і пішов служити в 1-у окрему танкову Сіверську бригаду.

З березня по грудень 2021 року брав участь  в антитерористичній операції в м.Северодонецьк. З 26 серпня 2021 року Андрій -  учасник бойових дій. Війна застала його в селищі Гончарівськ Чернігівської області, пройшов облогу Чернігова, воював на Гуляйполі, був під Дніпром. За цей період став старшим солдатом та здобув військову професію майстер – стрілець. Останні два місяці знаходився між Бахмутом та Соледаром. Загинув 27 січня 2023 року.