Оголошення для Вострикової Ніни Семенівни!!!

Маньківська селищна рада звертається до Вострикової Ніни Семенівни або її представника чи правонаступника з проханням відвідати селищну раду для уточнення інформації щодо можливої невідповідності адреси фактичному розташуванню об’єкта нерухомого майна, що знаходиться у смт Маньківка на вулиці Шпитальній (колишня назва – вулиця Павлова).

11:43:13 30.12.2022

ОГОЛОШЕННЯ Про пров. обгов. зауважень та пропоз. щодо проєкту рег. акту рішення виконкому Маньківської СР «Про затв. Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та прим. автоб. маршрутах заг. корист., що проходять у межах Маньківської СТГ»

Маньківська селищна рада запрошує всіх бажаючих та зацікавлених осіб, представників підприємств, установ, організацій, представників громадськості взяти участь у обговорені зауважень та пропозицій щодо проекту регуляторного акту рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Маньківської селищної  територіальної  громади».

09:04:41 29.08.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

Про обробку полів в урочищі Гуральня ФГ "Агромир-К"

11:48:45 22.08.2022

Маньківська селищна рада запрошує всіх бажаючих та зацікавлених осіб, представників підприємств, установ, організацій, представників громадськості взяти участь у обговорені зауважень та пропозицій щодо проекту регуляторного акту рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради «Про затвердження Умов конкурсу  з визначення підприємства (організації) для  здійснення функцій робочого органу».

08:29:31 08.08.2022

Оголошення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутів загального користування, що проходять у межах Маньківської селищної територіальної громади»

Відповідно до вимог ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» веб-сайті Маньківської селищної ради у розділі «Регуляторна політика» підрозділ «Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу» публіковано проект регуляторного акту – проект рішення селищної ради «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутів загального користування, що проходять у межах Маньківської селищної територіальної громади».

17:31:50 01.08.2022

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Нестерівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Нестерівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області  (місце знаходження: вулиця Шкільна, буд. 3, с.Нестерівка, Уманський район Черкаська область, 20140)

12:22:15 16.02.2022

Повідомлення про коригування тарифів з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Відповідно до  ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»  від 09.11.2017 № 2189-VIII   запроваджено  щорічне встановлення  тарифів на послуги з централізованого водопостачання та  централізованого водовідведення.  Маньківською селищною радою зареєстровано  заяву № 4627/02-20 від 23.11.2021 року про встановлення коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються КП «Комунальник М» для населення,бюджетних організацій та інших споживачів на 2022 рік.

16:54:29 02.12.2021

Маньківська селищна рада запрошує всіх бажаючих та зацікавлених осіб, представників підприємств, установ, організацій, представників громадськості взяти участь у обговорені зауважень та пропозицій щодо проекту регуляторного акту «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності у Маньківській селищній територіальній громаді Черкаської області».

09:48:05 18.10.2021

Перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

Відповідно до п. 2 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 40, 42 Житлового кодексу Української РСР, п. 25 та 25-1 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, Порядку ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2011 № 238, щорічно в засобах масової інформації   (на сайті Маньківської селищної територіальної громади) розміщується повідомлення про щорічну перереєстрацію документів громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Маньківської селищної ради та підтверджують право на поліпшення житлових умов.  Прохання до громадян, які в поточному році ще не поновили документи по квартирному обліку, терміново підтвердити своє право на одержання житла.

09:27:44 11.10.2021

Оголошення про початок громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Маньківської селищної територіальної громади на 2021- 2027 роки

З 01 жовтня по 30 жовтня 2021 року включно, відповідно до розпорядження селищного голови від 30.09.2021 № 109-ОД «Про проведення громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Маньківської селищної територіальної громади на 2021- 2027 роки», проводяться громадські обговорення проекту Стратегії розвитку Маньківської селищної територіальної громади на 2021- 2027 роки (далі Стратегія розвитку).

09:40:08 01.10.2021