A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Оголошення

СПАЛЮВАТИ РОСЛИННІ РЕШТКИ ЗАБОРОНЕНО!

Після завершення збирання зернових культур, на території Маньківської селищної територіальної громади мають місце неконтрольовані штучні пали сухої трави, стерні, лісосмуг, очеретів тощо, що є грубим порушенням природоохоронного законодавства (статті 16 та 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», статті 35 та 37 Закону України «Про охорону земель» та ін.), за які передбачена адміністративна відповідальність згідно статті 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

09:21:37 30.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ про обговорення доцільності перейменування вулиці Піонерська

  В зв’язку з численними зверненнями до  Маньківської селищної ради від окремих громадян та державних органів  Маньківська селищна рада виносить на обговорення питання доцільності перейменування вулиці Піонерська в смт Маньківка та просить надавати свої пропозиції щодо нової назви даної вулиці - пишіть в коментарях або на тел. 6-25-00 чи e-mail:  mankivka_selrada@ukr.net

11:19:20 16.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ Про проведення обговорення зауважень та пропозицій щодо проєкту регуляторного акту «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищн

  Маньківська селищна рада запрошує всіх бажаючих та зацікавлених осіб, представників підприємств, установ, організацій, представників громадськості взяти участь у обговорені зауважень та пропозицій щодо проекту регуляторного акту «Про встановлення  тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищної ради Черкаської області».   Обговорення відбудеться 14 червня 2021 року о 10–00 в залі засідань Маньківської селищної ради за адресою смт. Маньківка вул. Шевченка, 9.

08:57:52 11.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ Про проведення обговорення зауважень та пропозицій щодо проєкту регуляторного акту «Про Методику розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Маньківської селищної ради, пропорції її розподілу та примірних договорів оренди»

   Маньківська селищна рада запрошує всіх бажаючих та зацікавлених осіб, представників підприємств, установ, організацій, представників громадськості взяти участь у обговорені зауважень та пропозицій щодо проєкту регуляторного акту «Про Методику розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Маньківської селищної ради, пропорції її розподілу та примірних договорів оренди».    Обговорення відбудуться 31 травня 2021 року об 11–00 год. в сесійній залі Маньківської селищної ради за адресою смт. Маньківка вул. Шевченка, 9.

17:39:10 27.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ Про проведення обговорення зауважень та пропозицій щодо проєкту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Маньківської селищної територіальної громади»

    Маньківська селищна рада запрошує всіх бажаючих та зацікавлених осіб, представників підприємств, установ, організацій, представників громадськості взяти участь у обговорені зауважень та пропозицій щодо проєкту регуляторного акту «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території  Маньківської селищної територіальної громади».     Обговорення відбудуться 31 травня 2021 року о 10–00 год. в сесійній залі  Маньківської селищної ради за адресою смт Маньківка вул. Шевченка, 9.

17:33:50 27.05.2021

Оголошення Про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищної ради Черкаської області»»

Відповідно до вимог п. 24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» у наступному номері газети «Маньківські новини» та на веб-сайті Маньківської селищної ради у розділі «Регуляторна політика» підрозділ «Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу»(https://mankivska-gromada.gov.ua/opriljudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv-ta-analizu-regulyatornogo-vplivu-15-29-53-07-04-2021/) опубліковано проект регуляторного акту – проект рішення виконавчого комітету селищної ради «Про встановлення  тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищної ради Черкаської області»

10:17:01 13.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

15:08:44 30.04.2021

Оголошення Про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території  Маньківської селищної територіальної громади»

   Відповідно до вимог п. 24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» веб-сайті Маньківської селищної ради у розділі «Регуляторна політика» підрозділ «Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу» (https://mankivska-gromada.gov.ua/opriljudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv-ta-analizu-regulyatornogo-vplivu-15-29-53-07-04-2021/) опубліковано проект регуляторного акту – проект рішення селищної ради «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території  Маньківської селищної територіальної громади»

16:38:42 29.04.2021

Оголошення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про Методику розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Маньківської селищної ради, пропорції її розподілу та примірних договорів оренди»

1. Зміст проекту: Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу», необхідно прийняти рішення Маньківської селищної ради «Про Методику розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Маньківської селищної ради, пропорції її розподілу та примірних договорів оренди».

15:39:18 29.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень