Оголош.

Оголошення про зміну тарифів на 2024 рік по КП «Комунальник-М» з централізованого водопостачання та водовідведення

Шановні споживачі!   Відповідно до ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. № 869, Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради від 24.11.2023 № 165-23 «Про затвердження тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх споживачів комунальних послуг КП «Комунальник-М»,КП «Комунальник-М» доводить до відома про зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення:

12:54:55 07.12.2023

Маньківський центр обслуговування споживачів інформує:

БОРЖНИКАМ, які не оплатили рахунки по ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:  звертаємо вашу увагу, що на даний час Ви споживаєте електричну енергію за тарифами, які встановлені постановою КМУ та складає 2,64 грн за 1 кВт*год з ПДВ. Додатково зауважуємо, що у зв’язку із припинення договірних відносин з 01 січня 2024 р. БОРЖНИКАМ (які мають великі борги та давно не оплачують рахунки за спожиту електроенергію) постачання електричної енергії  буде здійснювати постачальник «останньої надії» - ДПЗД «Укрінтеренерго» за тарифом (ціною), що є значно вищим ніж тариф, який визначений Постановою КМУ. Тариф (ціна) ДПЗД «Укрінтеренерго»  складає 6,30791 грн за 1 кВт*год з ПДВ.

10:17:01 03.11.2023

Оголошення для внутрішньо переміщених осіб

Маньківська селищна рада повідомляє: постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб»  рекомендовано утворити Раду з питань ВПО.

08:39:38 01.11.2023

Відповідно до  Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про благоустрій населених пунктів», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Маньківська селищна рада запрошує всіх бажаючих та зацікавлених осіб, представників підприємств, установ, організацій, представників громадськості взяти участь в обговоренні зауважень та пропозицій щодо проекту регуляторного акту рішення Маньківської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Маньківської селищної територіальної громади».

10:00:57 05.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА2024 РІК ПО КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК-М» З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Шановні споживачі! На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018№ 130,  комунальне підприємство «Комунальник –М» доводить до відома споживачів про те, що має намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2024 рік.

10:54:14 25.08.2023

Оголошення про відключення електроенергії

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт 08 серпня 2023 року з 10:30 год буде припинено електропостачання на вул.Довгій, Заводській, Степовій, Виноградній, Катерини Білокур, Ліни Костенко.

09:10:38 08.08.2023

12.05.2023 Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах заг. користування, що проходять територією двох або більше тер.громад та не виходять за межі території Черкаської області

12.05.2023 Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області

08:50:20 12.05.2023

Оголошення про відключення електроенергії

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт 16 березня 2023 року з 13:00 год. до 16:00  год буде припинено електропостачання від вул. Довга до  вул. Заводська (колишня Піонерська).

09:37:46 16.03.2023