Вовкотруб Назарій Михайлович

Фото без описуВовкотруб Назарій Михайлович народився 17 травня 1998 року в селі Молодецьке Маньківського району Черкаської області.

У 2004 році пішов до першого класу Молодецької   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У 2015 році, після закінчення школи, продовжив навчання у професійному ліцеї №9 м.Умань, де здобув професію електрозварника.

Деякий час працював електрозварником на цегельному заводі у м.Умань.

У жовтні 2017 року був призваний на строкову службу до Збройних Сил України.

Із травня 2019 року - служба за контрактом в ЗСУ, звання старший солдат, мав подяки від командування «За зразкове виконання поставлених завдань».

У жовтні 2023 року перевівся служити у Донецьку область.

Під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Водяне, Донецької області отримав важкі поранення несумісні з життям.

01 листопада 2023 року перестало битися юне серце ще одного патріота, захисника, Героя - Назарія Вовкотруба, який помер від отриманих поранень у лікувальному закладі .