Лисенко Іван Іванович

Лисенко Іван Іванович  народився 26 квітня 1983 року у м. Ватутіно, що на нашій Черкащині. Там же, у 1989 році, пішов до школи, де навчався до третього класу.

Згодом сім’я переїхала до села Паланочка Маньківського району, де Іван навчався до дев'ятого класу. Він був товариським, доброзичливим, щирим та життєрадісним. Закінчивши дев'ятий клас, Іван став студентом Уманського технікуму механізації, мав багато друзів. Після навчання працював на різних будівельних роботах. У 2012 році доля поєднала нашого героя із дівчиною-односельчанкою, з якою в щасливому шлюбі прожили десять років, народивши двох діток. Іван був безстрашним, сміливим, справжнім воїном.

На його життєвому шляху випало чимало труднощів, але він їх долав, адже був витривалим та бійцем по життю. Коли розпочалася війна, Іван змінив тихе, спокійне  життя на суворі будні воїна-захисника, захищаючи Батьківщину від російських агресорів і найманців. Він любив життя і багато хотів  встигнути, але занадто рано ворожа куля його обірвала, не давши здійснитись мріям.

Загинув Лисенко Іван Іванович 29 жовтня 2022 року у Луганській області, поблизу населеного пункту Білогорівка.