Кучеренко Василь Якович

Фото без описуКучеренко Василь Якович народився 13 січня 1977 року в селі Мала Маньківка. Як і всі однолітки, пішов до Тимошівської 8-річної школи, а потім продовжив навчання у середній школі районного центру. По закінченню школи був призваний на строкову службу до лав Збройних Сил України у війська зв’язку.

01 серпня 1996 року одружився… Молодій сім’ї батьки купили стареньку хату, яку Василь Якович сам добудовував і обіцяв після війни закінчити всі ремонти. Разом з дружиною народили і виховували трьох дітей Анжелу, Максима і Дениса. Завжди трудолюбивий, непосидючий, утримував сім’ю, займався городництвом. Коли 24 лютого розпочалася війна, він прийшов у  військкомат добровольцем і пішов захищати  Вітчизну. Не роздумуючи, змінив тихе, спокійне  життя на суворі будні воїна-оборонця, захищаючи Батьківщину від російських агресорів і найманців… Товариський,.. врівноважений,.. розсудливий,.. спокійний, мав багато друзів. Василь Якович любив життя і хотів  багато встигнути, але снаряд ворожого танка не дав здійснитися  мріям.

Загинув Кучеренко Василь Якович 24 серпня 2022 року поблизу  населеного пункту Павлівка, Волноваського району, Донецької області.