Демиденко Віктор Миколайович

Фото без описуДемиденко Віктор Миколайович народився 13 травня 1974 року в селі Кищенці, в сімʼї колгоспників.

У 1981 році пішов до першого класу Кищенецької середньої школи.

У 1989 році навчався у Буцькому СПТУ №13, здобув спеціальність тракториста.

По закінченню працював у колгоспі с.Кищенці. Потім трактористом у колгоспі с.Одая.

У 1989 році зустрів свою долю Тетяну.

У 1991 році за направленням військомату навчався у Шполянській автошколі, де здобув спеціальність водія.

У 1992 році був призваний до армії.

У 1993 році народився син Вадим, і Віктора звільнили у запас.

У цьому ж році в силу життєвих обставин родина перебралася до м.Черкаси, де Віктор працював водієм у торгівельній галузі.

У 1997 році повернувся до рідного села. Працював на різних сільськогосподарських роботах, згодом у городній бригаді ТОВ «Кищенці».

09 грудня 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ.

Був направлений на службу до м.Ніжин Чернігівської обл.

Потім проходив навчання саперної справи у Польщі.

Після навчання був направлений до Харківської області.

Загинув Віктор Миколайович 31 липня 2023 року, захищаючи Україну від російських агресорів, повертаючись із завдання, потрапив під обстріл ворожої артилерії поблизу населеного пункту Новоплатонівка Харківської області.