Борщук Ігор Олександрович

Фото без опису  Борщук Ігор Олександрович народився 20 вересня 1975 року в селі Подібна.В силу життєвих обставин родина переїхала до м.Умань. По закінченню Уманської середньої школи Ігор вступив навчатися до Уманського професійно-технічного училища  № 9 та здобув спеціальність «муляр-штукатур».

Потім працював експедитором на базі «Торгового дому Поляков».

Після повернувся в рідне село, де доглядав свою стареньку бабусю, працюючи всюди де були потрібне його вміння та працьовиті руки, не цурався будь-якої роботи.

03 січня 2024 року пішов добровольцем до лав Збройних Сил України. Отримав тяжке поранення у бою у населеному пункті Сіверськ Донецької області.

06 травня 2024 року перестало битися серце Героя, захисника, який в госпіталі м.Дніпра переніс сім важких операцій. Ігор до останнього подиху віддано боронив рідну землю та до кінця був вірним Україні і українському народу.