Семченко Павло Степанович

Павло Степанович народився 17 жовтня 1980 року в с.Дзензелівка. Зростав разом із сестрами Ніною та Ганною у багатодітній сім’ї. Як і всі однолітки, пішов до Дзензелівської школи. Після школи вступив до лав Збройних Сил України, але не добувши до кінця службу за станом здоров’я був комісований.  Після працював кілька років молодшим оператором на Потаській АЗС. У 2006 році закінчив Тальянківський технікум Уманського державного аграрного університету за спеціальністю «Агрономія» і здобув кваліфікацію агронома, яка супроводжувала його і в подальшому житті.

Створив фермерське господарство «Семченко». 09 вересня 2006 року одружився та разом із дружиною Ольгою займались сільським господарством. 26 травня 2013 року кохана дружина подарувала йому найцінніше в житті - сина Богдана, а 26 листопада 2015 року - доньку Марію. 16 квітня 2017 року поховав свого батька Степана Андрійовича, який був для нього прикладом та опорою.

24 лютого коли був оголошений військовий стан, він пішов захищати  Вітчизну. Не роздумуючи, проміняв тихе, спокійне  життя на суворі будні воїна-захисника захищаючи Батьківщину від російських агресорів і найманців. Не шкодуючи власного здоров’я, жертвуючи сім’єю та родиною, Павло Степанович з честю виконував свій синівський обов’язок перед Батьківщиною. За час проходження служби Павло користувався повагою та авторитетом серед бойових товаришів, воював на передовій у найгарячіших точках.

Загинув Семченко Павло Степанович 17 лютого 2023 року захищаючи Україну від російських агресорів під час виконання бойового завдання  під селом Федорівка Бахмутського  району Донецької області.