Груша Богдан Володимирович

Груша Богдан Володимирович народився 06 червня 1991 року. Як і всі однолітки, пішов до Дзензелівської школи та закінчив її.  Педагогам та однокласникам він запам’ятався товариським та активним учнем. Ще з шкільних років хлопець ніколи не боявся взяти на себе відповідальність у вирішенні складних ситуацій. Ця риса збереглася в нього і в подальшому житті. Потім навчався в Уманському аграрному коледжу після працював на таких підприємствах ТОВ «Кролікофф», ТОВ «Дзензелівка» та ТОВ «Кищенці».

У 2017 Богдан з Наталією та її дітьми Ольгою та Романом стали жити разом, а згодом Наталія подарувала йому найцінніше в житті - в 2019 році сина Михайла та в 2022 році сина Іллю.

Але, коли 24 лютого об’явили військовий стан він прийшовши у  військкомат добровольцем і з 25 лютого пішов захищати  Вітчизну, не роздумуючи, проміняв тихе, спокійне  життя на суворі будні воїна-захисника захищаючи Батьківщину від російських агресорів і найманців. За час проходження служби Богдан користувався повагою та авторитетом серед бойових товаришів. Богдан любив життя і багато хотів  встигнути, але занадто рано «ворожа куля» його обірвала, не давши здійснитись  мріям.

Загинув Груша Богдан Володимирович 19 грудня 2022 року захищаючи Україну від російських агресорів під час виконання бойового завдання у Бахмутському районі Донецької області.