Дата: від до Скинути

Продовжується Відкритий Чемпіонат Маньківської територіальної громади з футболу (7+1)

28 серпня 2024 року було зіграно матч другого кола Відкритого Чемпіонату Маньківської територіальної громади з футболу  (7+1), організатором  якого є відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради.

16:16 03.09.2024

Оголошення про скликання сорок другої сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 02.09.2024 №76-ОД "Про скликання сорок другої сесії селищної ради" чергова сорок друга сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в сесійній залі селищної ради 12 вересня 2024 року, початок - о 10-00 год. На розгляд сесії винести наступні питання:

09:42 03.09.2024

Розпочато набір ветеранів та ветеранок на безкоштовний навчальний курс “Сонячний РеСтарт”!

Розпочато набір ветеранів та ветеранок на безкоштовний навчальний курс “Сонячний РеСтарт”! Це навчання в галузі сонячної енергетики: лекції та практичні заняття, психологічна підтримка та кар’єрні консультації протягом курсу.

15:00 02.09.2024

Відбулося чергове засідання виконкому Маньківської селищної ради

Минулого тижня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради, де було розглянуто наступні питання: звіт про роботу начальника відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради та готовність закладів освіти до нового навчального року; виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Маньківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки; упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна, що має ознаки безхазяйного майна; взяття на квартирний облік та інші.

11:29 02.09.2024

До уваги землевласників та землекористувачів Маньківської селищної територіальної громади!!!

В приміщенні Маньківської  селищної ради в каб.№9 (перший поверх)  можна отримати квитанції по сплаті земельного податку, а також надійшли квитанції  на оплату податку на нерухоме майно.

09:00 02.09.2024