Дата: від до Скинути

Працівники виконавчого апарату Маньківської селищної ради взяли участь в акції до Дня Довкілля

Традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля. Сьогодні проблема збереження природних ресурсів й життя загалом стоїть особливо гостро. Кожного дня ми дізнаємося про нові злочини, вчинені агресором. Наслідки шкоди, завданої довкіллю російськими загарбниками, будуть мати довгострокове відлуння, на подолання яких потрібні будуть десятиліття та надзвичайно великі фінансові ресурси.

10:08 22.04.2024

У Маньківці відкрився новий супермаркет

Сьогодні, 19 квітня 2024 року, в селищі Маньківка відбулося урочисте відкриття ще одного супермаркету – Файно Маркет. Чимало відвідувачів завітало сьогодні до нового маркету аби ознайомитися з різноманітним асортиментом та зробити покупки, адже у магазині є все для щоденних та стратегічних закупів від українських виробників, власної торгової марки та імпорту.

16:14 19.04.2024

Відбувся семінар вчителів предмета "Захист України"

Зміни, внесені до програми предмета "Захист України", передбачають вивчення в курсі предмета нової теми - "Основи цивільного захисту". Дана тема й стала предметом обговорення на семінарі вчителів предмета "Захист України", який пройшов 16 квітня у класі безпеки Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія".

15:08 18.04.2024

Соціальні робітники с.Кривець відділення соціальної допомоги вдома щодня допомагають своїм підопічним

Стрімкий темп життя і щільний графік часто не дають людям повною мірою піклуватися про літніх рідних і близьких, яким важко доглядати за собою в силу віку та особливостей способу життя.

09:31 18.04.2024

Швейна майстерня отримала нове приміщення

Швейна майстерня в селі Поминик розширилась, дякуючи АФ Хлібороб, було надано приміщення. За півроку співпраці швейна отримала великий зал. Все це було зроблено за участю заступника керівника земельного відділу із соціальних питань Ірини Тарликової та керівника швейної майстерні Дениса Шапарєва.

14:15 17.04.2024

Оголошення про скликання тридцять дев’ятої сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 12.04.2024 №30-од "Про скликання тридцять дев’ятої сесії селищної ради" чергова тридцять дев’ята сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в сесійній залі селищної ради 25 квітня 2024 року, початок - о 10-00 год. На розгляд сесії винести наступні питання:

10:57 16.04.2024

УВАГА!!! ПАМ’ЯТКА ЩОДО ДОТРИМАННЯ НАСЕЛЕННЯМ ПРАВИЛ ЗАСТОСУВАННЯ ПЕСТИЦИДІВ ТА АГРОХІМІКАТІВ

З початком сільськогосподарського сезону в приватних домогосподарствах, на присадибних та дачних ділянках господарі висаджують городину, садки та сільськогосподарські культури. Не лише сільськогосподарські підприємства у своїй діяльності використовують пестициди. На присадибних та дачних ділянках люди теж застосовують, як пестициди так і мінеральні та органічні добрива, щоб збільшити урожай, та вберегти його від шкідників.

10:47 16.04.2024

Ігор Миклащук: «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» – разом переможемо!

Ігор Миклащук: Першість з футзалу виборола команда Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської селищної ради. Чемпіонами Уманського району з баскетболу стали дівчата ОЗО «Христинівський ліцей» Христинівської міської ради та хлопці Уманського ліцею № 3 Уманської міської ради.

09:34 16.04.2024

Увага!!! ОГОЛОШЕННЯ!!!

18 квітня 2024 року (починаючи з 07:00 ранку) на території селища Маньківка будуть проводитися заходи зі стерилізації та вакцинації безпритульних тварин. Прохання не відпускати своїх домашніх тварин на самовигул.

12:22 15.04.2024