Дата: від до Скинути

Привітання від очільника Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА з нагоди 8 Березня

Шановні жінки!  Сьогодні 8 березня - свято весни, жіночності та краси. Трохи не таким ми уявляли цей святковий день, але я впевнений, що наші хоробрі захисники зроблять все можливе для того, щоб здобути жадану Перемогу над ворогом та зупинити той смуток, який сіє війна нашими містами та селами.

09:48 08.03.2024

УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ!!!

За численними проханнями жителів Маньківської громади було змінено час руху автобусного рейсу Маньківка - Роги, що дасть змогу жителям встигати на потяг Христинівка-Черкаси, який відправляється зі ст. Поташ о 07:37. Відтепер з 11 березня 2024 року відправлення автобусу Маньківка-Роги з с.Роги буде о 6:20 ранку.

14:40 07.03.2024

Члени постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та соціального захисту населення погодили зміни до програм

Вчора, у приміщенні селищної ради,відбулося засідання  постійної комісії селищної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та соціального захисту населення, де розглядалися питання внесення змін до програм «Медичні кадри» на 2021-2025 роки; вдосконалення надання вторинної медичної допомоги населенню Маньківської територіальної громади на 2021-2025 роки; «Розвиток та функціонування  системи освіти Маньківської територіальної громади  на 2021-2025 роки»; розвитку фізичної культури і спорту Маньківської територіальної громади на 2021 - 2025 роки.

10:28 06.03.2024

У Маньківській селищній раді відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг

5 березня 2024 року відбулося засідання  постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, де було розглянуто питання внесення змін до Комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення та адаптації осіб, які здійснювали заходи з оборони та захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України, починаючи з 2014 року, та членів їх сімей, на 2024-2028 роки та ряд питань, що стосувалися передачі майна на баланс комунальних установ селищної ради.

10:25 06.03.2024

У КЗ «Маньківська селищна публічна бібліотека» відбулися курси комп’ютерної грамотності на тему «Поняття про штучний інтелект»

5 березня 2024 року в межах роботи Хабу цифрової освіти КЗ «Маньківська селищна публічна бібліотека» відбулися курси комп’ютерної грамотності на тему «Поняття про штучний інтелект».

08:31 06.03.2024