Дата: від до Скинути

Завтра відбудеться прощання із загиблим Героєм Шевченком Анатолієм Степановичом!

УВАГА!!! Завтра, 16 березня 2024 року, відбудеться прощання із загиблим Героєм, жителем Маньківської селищної територіальної громади – Шевченком Анатолієм Степановичом. Провести в останню дорогу захисника можна буде об 11-00 год. по шляху слідування по вул. Шевченка (від прокуратури до торгівельного центру "Квіточка").

13:04 15.03.2024

Комунальники - це бійці мирного фронту

ВОНИ НЕ ЗВИКЛІ ДО УВАГИ ТА ХВАЛЕБНИХ СЛІВ. ПРОСТО ЩОДНЯ  ЗАЙМАЮТЬСЯ СПРАВОЮ, ЯКА У ВСІХ НА ВИДУ. Перебуваючи в тіні, ці чоловіки та жінки чепурять наше селище та населені пукти усієї громади, створюючи шедеври упорядкованості і чистоти. Тим часом інші – включають і обслуговують складні механізми, подаючи у оселі воду, забирають побутове сміття, слідкують за вуличним освітлення та роблять багато іншого. Така їх праця – ну дуже потрібна громаді!

12:16 15.03.2024

У Маньківській селищній раді відбулися урочисті заходи з нагоди Дня українського добровольця

14 березня вся Україна пошановує українських добровольців.Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету…

10:08 15.03.2024

Привітання від очільника Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА з нагоди Дня українського добровольця

Шановні добровольці Збройних сил України, Національної Гвардії, Територіальної  оборони, МВС та СБУ! Друзі,волонтери! Від імені Маньківської громади щиро вітаю Вас із Днем українського добровольця.

09:08 14.03.2024

З робочою поїздкою громаду відвідав заступник директора Департаменту соціального захисту  населення  Черкаської ОДА Олег Шимчук

Вчора з робочою поїздкою громаду відвідали заступник директора Департаменту соціального захисту  населення  Черкаської обласної державної адміністрації Олег Шимчук та головний спеціаліст Людмила Волинець. Вони зустрілися з першим заступником селищного голови Олегом Мельником, директором КУ «Центр надання соціальних послуг» Юлією Панчук-Золотухіною та начальником відділу соціального захисту селищної ради Людмилою Загородною.

08:05 14.03.2024

У Молодецькому відбувся весняний концерт

На зміну зимі прийшла чарівна красуня-весна. Тож недаремно саме вона увібрала в себе одне з прекрасних свят – свято жінок. 9 березня у Молодецькому будинку культури пройшов концерт, присвячений Міжнародному дню боротьби за права жінок та миру. Цього дня на сцені лунали чудові слова та пісні, які подарували гарний настрій усім присутнім.

10:46 13.03.2024

Діяльнісний підхід в реаліях сьогодення

З  метою  якісної  і  сталої  підтримки  реалізації  Концепцїї Нової  української  школи  9   березня  2024  року     на  базі  Маньківського  НВК  «ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів-гімназія»  у  рамках реалізації   програми   підвищення   кваліфікації педагогічних  працівників «Діяльнісний   підхід   у  початковій  школі  в  реаліях  сьогодення»   регіональними  тренерами   Миколайко  О.В.  та   Олійник  Н.В.  проведено   тренінги-навчання   з питань впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітньому процесі та організації освітнього процесу в початковій школі для   учителів  1-4  класів   Маньківської   територіальної  громади.

10:12 13.03.2024

«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» – разом переможемо!

У Жашківській, Маньківській, Монастирищенській та Паланській громадах визначили найкращих баскетболістів. За перемогу у наступному етапі від Маньківської громади змагатимуться хлопці Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 та дівчата Подібнянського ЗЗСО І-ІІІ ст., Монастирищенській громаді – дівчата Монастирищенського ліцею № 2 та хлопці ліцею «Успіх», а Паланську громаду – юнаки Юрківського ліцею. Першість у Жашківській громаді здобули юнаки Жашківського ліцею № 1.

10:02 13.03.2024

У Маньківці посадили липи та каштани

У Маньківці ростиме більше каштанів та лип, адже днями на центральних вулицях селища висадили молоді саджанці каштанів та лип.  Озелененням селища займалися працівники комунального підприємства “Комунальник-М”. Вони висадили близько 40 молодих саджанців по вулиці Шевченка та Соборній.

16:43 12.03.2024

Майстриня із Буків Анжела Драч провела майстер-клас з кераміки у Маньківській дитячій школі мистецтв

6 березня 2024 року у Маньківській дитячій школі мистецтв у відділенні образотворчого мистецтва відбувся майстер-клас з кераміки - до школи завітала талановита майстриня з Буків Анжела Драч.

10:42 12.03.2024