Сусп. - пол. новини

Запрошуємо на перший всеукраїнський фестиваль ветеранської культури

22 вересня у Києві відбудеться масштабний фестиваль ветеранської культури “Коло ветеранів”  — це перший захід в Україні, який по-справжньому об’єднає військових та цивільних. Організатори — Український ветеранський фонд — зазначають, що місія заходу не лише надати моральну підтримку, створити можливості для реінтеграції ветеранів, але й показати єдність, повагу та міцний зв’язок з боку цивільного суспільства для тих, хто пережив надзвичайно важкі події в своєму житті.

16:01:19 16.09.2024

Ігор Миклащук: ветеранські послуги стають ще доступнішими

Ігор Миклащук: відділення дванадцяти Центрів надання адміністративних послуг Уманщини – відкриті для захисників. «Єдине вікно» для ветерана – послуга, де учасник бойових дій отримає оперативну допомогу, фахову консультацію, дружню підтримку та чіткий алгоритм своїх наступних дій.

15:59:11 16.09.2024

Стартувала реєстрація на Всеукраїнські шкільні ліги «Пліч-о-пліч»!

Ігор Миклащук: у сезоні 2024/2025 на учнів очікує 5 етапів та 10 місяців захопливих змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. 7 видів спорту чекають на тебе: баскетбол, волейбол, гандбол, футзал, регбі-5, спортивне орієнтування та черліденг.

15:58:47 16.09.2024

Без дощів, але тепло: синоптики розповіли, якою буде погода на Черкащині цього тижня

Новий тиждень розпочався на Черкащині переважно малохмарною та сонячною погодою, завдяки домінуванню антициклону. Поєднання 2-ох факторів: сонячного прогріву та надходженню тепла пролонгують літній температурний фон: вночі 12-17°, вдень 20-25º. Дощів, щонайменше 10 днів, не прогнозуємо, повідомляє начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

15:42:33 16.09.2024

#SuperCoins: в Україні стартувала благодійна акція зі збору монет

Національний банк України та Superhumans Center розпочинають проведення щорічної благодійної акції “#SuperCoins”. Благодійна акція “#SuperCoins” насамперед спрямована на дітей та молодь, які вже показали свою активність у попередніх благодійних акціях, організованих Національним банком.

15:38:52 16.09.2024

Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 16 вересня

Майже вісім годин поспіль Черкащина була на тривозі. Через ворожі БпЛА з різних напрямків і зі зміною маршрутів. За цей час наші оборонці мінуснули дев’ять із них. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

10:42:44 16.09.2024

Четверо черкащан повернулися додому з ворожого полону, – Ігор Табурець

14 вересня у межах обміну з полону визволили ще чотирьох черкащан. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Довгоочікувану звістку отримали родини у Звенигородському та Черкаському районах.

10:34:33 16.09.2024

Уряд підтримав зміни для удосконалення процесів надання державної підтримки малому бізнесу

13 вересня 2024 року Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28». Уряд підтримав запропоновані Мінфіном зміни для удосконалення процесів надання фінансової державної підтримки мікро- , малого та середнього підприємництва (ММСП), що особливо важливо в умовах повномасштабної війни. Насамперед йдеться про розвиток Державних програм «Доступні кредити 5-7-9%», «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%», «Доступний факторинг».

10:31:58 16.09.2024

Із ворожого полону визволили ще 49 українців та українок

У п’ятницю відбувся обмін військовополоненими. З полону вдалося повернути ще 49 українців та українок. Серед звільнених — 8 представників ЗСУ, зокрема, двоє тероборонівців.  Двоє з Нацполіції, четверо прикордонників, 13 військових моряків, 15 захисників Маріуполя та Азовсталі із Нацгвардії. Решта семеро — цивільні.

09:27:27 16.09.2024