Сусп. - пол. новини

СБУ затримала двох ворожих поплічників, які «полювали» на Patriot та фотографували наслідки «прильотів» по Києву та Черкасах

Контррозвідка Служби безпеки викрила ще двох поплічників агресора, які збирали розвіддані про дислокацію Сил оборони та наслідки повітряних атак рф у Києві та Черкасах. Їх було затримано, одного з них саме напередодні виїзду до країни-агресора.

15:09:14 13.11.2023

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Щоразу, коли завершується ще один тиждень війни – нашої оборони, наших активних дій, – важливо сказати одне: подякувати. Подякувати кожному й кожній, хто захищає нашу державу та дає Україні можливість бути дійсно Україною: собою – живою та сильною країною. Важливо подякувати всім, хто бʼється зарази держави, усім, хто допомагає битись і хто захищає інтереси України у світі. Усім, хто тренує наших воїнів, хто лікує, хто розвиває нашу бойову медицину та наше воєнне виробництво й забезпечення наших людей – забезпечення всім необхідним. Ми маємо завжди розуміти, як багато людей залучено до захисту України й українців. І кожен із цих людей важливий, усі разом є українською силою. Передусім це наші воїни. Ті, хто фізично стримує ворога, хто знищує окупанта, хто захищає від російських ракет і дронів.

08:58:57 13.11.2023

Міжнародний економічний форум-2023: найдорожча інвестиція – людський капітал

Питання розвитку та підтримки людського капіталу в умовах війни обговорили на Черкаському міжнародному економічному форумі-2023. Ця масштабна бізнес-подія відбулася 10 листопада в області. Як зауважив начальник Черкаської ОВА, підтримка людського капіталу – одна з найдорожчих інвестицій.

08:42:02 13.11.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Черкащина: 20,1 млрд грн податків надійшло до бюджетів усіх рівнів. Платники Черкаської області за cічень-жовтень 2023 року до бюджетів усіх рівнів сплатили 20,1 млрд грн податків, зборів та платежів. Якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, цьогорічна сума – більша на понад 5 млрд грн, повідомляє в.о начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід та інформує детальніше про надходження до бюджетів:

08:11:59 13.11.2023

Загальні бойові втрати противника станом на 10 листопада

Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 по 10 листопада 2023 орієнтовно склали:  особового складу / personnel ‒ близько/ about 309520 (+800) осіб / persons, танків / tanks ‒ 5317 (+1) од, бойових броньованих машин / APV ‒ 10017 (+3) од, артилерійських систем / artillery systems – 7489 (+14) од, РСЗВ / MLRS – 877 (+2) од, засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 578 (+1) од, літаків / aircraft – 322 (+0) од, гелікоптерів / helicopters – 324 (+0) од, БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 5595 (+2), крилаті ракети / cruise missiles ‒ 1558 (+1), кораблі /катери / warships / boats ‒ 20 (+0) од, підводні човни / submarines – 1 (+0) од, автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 9876 (+23) од, спеціальна техніка / special equipment ‒ 1060 (+1). Дані уточнюються

10:20:48 10.11.2023

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Продовжуємо будувати наші відносини з усіма країнами Глобального Півдня – Україні потрібне розуміння в усіх частинах світу. Говорив сьогодні з Президентом Індонезії – до речі, саме там була вперше представлена наша Формула миру рік тому, на саміті «двадцятки». Я поінформував зараз пана Президента про досягнуті нами результати в залученні світової більшості до Формули миру. Сподіваюся, Індонезія стане частиною цієї глобальної роботи.

10:19:35 10.11.2023

339 мільйонерів задекларували свої доходи за минулий рік

У Черкаській області триває кампанія декларування доходів, отриманих у 2022 році. Громадяни, які у 2022 році отримували доходи, які відповідно до Податкового кодексу України підлягають декларуванню, подають річні декларації про майновий стан та доходи та сплачують податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

10:15:41 10.11.2023