Сусп. - пол. новини

Вакцинація населення України - це питання національної безпеки

У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccinc.org.ua, створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проекту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

10:45:24 07.11.2023

Володимир Жаврід – про мінімальне податкове зобов'язання для фізичних осіб

Новим резервом надходжень до місцевих бюджетів у 2023 році є мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, що належать до сільськогосподарських угідь. Про це говорить в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід. Першим роком, за який визначається МПЗ, є 2022 рік.

10:14:35 07.11.2023

ВПО можуть придбати житло за програмою пільгового іпотечного кредитування єОселя

З жовтня 2022 року цією програмою скористалися вже понад 4 тисячі українських родин, а загальна сума виданих іпотек перевищила 6 мільярдів гривень. 3 1 серпня 2023 року на забезпечення доступним іпотечним кредитуванням можуть претендувати, в тому числі, внутрішньо переміщені особи.

14:49:36 06.11.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

ДПС встановлює факти продажу товарів через мережу Інтернет без застосування РРО/ППРО. Державна податкова служба України нагадує, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами (далі – Закон № 265).

12:03:56 06.11.2023

Уряд ухвалив рішення, що дасть змогу людям використовувати сертифікати за знищене житло у межах програми єВідновлення

Уряд продовжив до 2026 року державну програму забезпечення молоді житлом, завдяки якій сотні молодих українських родин матимуть можливість отримати пільгові кредити на власну оселю. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

08:56:43 06.11.2023

Звернення Президента України

Дорогі українці, українки! Передусім щодо російського удару по воїнах 128-ї гірсько-штурмової бригади, який стався в Запорізькій області. Мої співчуття всім рідним, близьким загиблих воїнів! Це трагедія, якої можна було уникнути. Міністр оборони Умєров доповів мені про заходи, яких вжито, щоб зʼясувати всі обставини того, що сталося, хто конкретно та які розпорядження давав. За фактом трагедії було зареєстровано також кримінальне провадження. Триває відповідне розслідування.

08:54:50 06.11.2023