Сусп. - пол. новини

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Кілька підсумків цього дня. Перше. Я хочу подякувати всім нашим захисникам неба, які щоночі й щодня на бойовому чергуванні. Тільки «шахедів» за ніч на сьогодні вдалося збити 16.

09:26:20 17.11.2023

Реформа шкільного харчування – пріоритет для кожної громади області, – Ігор Табурець

На Черкащині продовжують втілювати реформу шкільного харчування, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська. У межах цієї ініціативи сьогодні начальник Черкаської ОВА підписав меморандум із World Food Programme. Як він зауважив, це  Всесвітня  продовольча програма ООН. Упродовж 2023-2024 навчального року вона фінансуватиме 30% щоденних гарячих обідів для дітей 1-4 класів у школах Черкаської області. Ідеться про 43 заклади в 17 громадах. Їх фахівці Програми обирали самостійно.

08:32:34 17.11.2023

Усі кошти з дорожнього фонду у 2024 році будуть перенаправлені на потреби безпеки та оборони

У 2024 році надходження з державного дорожнього фонду, створеного у складі спецфонду держбюджету, буде спрямовано до загального фонду держбюджету з метою зміцнення армії та посилення оборони держави. Це закріплено змінами до Бюджетного кодексу.

08:30:42 17.11.2023

Відомості про майбутні обʼєкти нерухомості тепер доступні на порталі ЄДЕССБ

Відтепер на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) можна переглянути відомості про спеціальне майнове право. Це дасть змогу кожному користувачу системи перевірити майбутні обʼєкти нерухомості та дізнатися всю необхідну інформацію про їх будівництво.

08:26:26 17.11.2023

Порушення ПДР та штрафи: як дізнатись та де сплатити

За 10 місяців роботи комплексів автоматичної фіксації ПДР – понад два мільйони постанов. З них сплачено 1 мільйон 942 тисяч 825  – це 90 % постанов на суму майже 400 мільйонів гривень. Де можна дізнатися про факт фіксації порушення і оплатити штраф?

08:25:44 17.11.2023

Відкриті дані: в DREAM запрацював публічний модуль аналітики

Відтепер статистика по проектах відновлення, заведених в екосистему DREAM, доступна для всіх. Публічний модуль аналітики дозволяє дізнатись загальну кількість проектів у розрізі областей, районів і громад, запланований бюджет по них, підтверджений обсяг фінансування тощо. Модуль є відкритим для всіх користувачів і доступний за посиланням* https://bit.ly/DREAM_Аналітика

12:00:43 16.11.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Непростий був день. Уночі – ракетний удар росіян по Селидовому в Донецькій області. Просто по житлових будинках. Чотири ракети. Є загиблі. Імовірно, є люди під завалами. Увесь день триває розбір завалів. Усім пораненим була надана необхідна допомога. Понад 20 будинків зруйновані.

08:15:14 16.11.2023

1750 ветеранів та членів їхніх сімей вже отримали кошти для придбання житла

Компенсацію за житло на свої особисті рахунки цьогоріч отримали вже 1750 ветеранів та членів їхніх сімей, 204 з них вже придбали власні оселі. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. Вона нагадала, що в цьому році Мінветеранів розподілило субвенції на виплату грошової компенсації для придбання житла за чотирма бюджетними програмами, які передбачені на 2023 рік.

08:11:29 16.11.2023

Без черг та походів до сервісних центрів: у Дії можна замовити доставку посвідчення водія

Сервіс заміни посвідчення водія в Дії став ще зручнішим. Відтепер у застосунку можна замовити доставку нового документа у відділення Укрпошти чи кур’єром. Від травня в Дії можна в кілька кліків подати заяву про заміну водійського посвідчення. Послуга доступна для водіїв, які змінили прізвище, бажають обміняти пластик на цифровий документ, втратили чи пошкодили водійське або отримали тимчасове посвідчення на 2 роки і хочуть замінити його на постійне.

08:10:47 16.11.2023