Сусп. - пол. новини

У пів мільйона українців діагностовано цукровий діабет у 2023 році

14 листопада – Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом, і увага світу прикута до проблем діагностики, профілактики та лікування цієї хвороби. Цього року 531 200 людей в Україні отримали діагноз «цукровий діабет», минулого року – 489 934. Держава постійно вдосконалює механізми виявлення цукрового діабету І чи ІІ типу та підтримки людей, які вже живуть із цією хворобою.

16:03:52 14.11.2023

Пліч-о-пліч: черкаські будівельники вже відновили понад сотню будинків на Херсонщині

Черкащина продовжує відбудовувати та підтримувати підшефні села на Херсонщині. Нині більше сотні будинків вже відбудували. Ще на 13 зараз працюють будівельники. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

15:53:08 14.11.2023

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Головне за цей день. Зустрівся з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим – сьогодні його день, день народження, 80 років. Достойна людина, смілива. Захисник свого народу та всієї України.

09:42:16 14.11.2023

Кожна гривня платників податків у 2024 році піде на забезпечення нашої оборони, — Прем’єр-міністр

Половина всіх видатків Держбюджету у 2024 році буде спрямована на безпеку й оборону. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 10 листопада.

08:28:53 14.11.2023

В області розширюють фонд захисних споруд

Фонд захисних споруд поступово розширюють на Черкащині. До кінця року введуть в експлуатацію ще понад пів сотні. Про це розповів заступник очільника області Антон Царюк під час зустрічі із заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимуром Ткаченком.

08:25:45 14.11.2023

Онлайн-платформи, які надають психологічну допомогу

В Україні функціонує досить багато онлайн-проєктів для підтримки ментального здоров’я. Про деякі з них розповіли в межах Всеукраїнської програми «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

15:14:56 13.11.2023

Члени Ради з питань ВПО Черкащини спланували роботу

Сесія стратегічного планування відбулася для членів Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Черкаській обласній державній адміністрації. Захід підтримав Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервізес».

15:13:51 13.11.2023

СБУ затримала двох ворожих поплічників, які «полювали» на Patriot та фотографували наслідки «прильотів» по Києву та Черкасах

Контррозвідка Служби безпеки викрила ще двох поплічників агресора, які збирали розвіддані про дислокацію Сил оборони та наслідки повітряних атак рф у Києві та Черкасах. Їх було затримано, одного з них саме напередодні виїзду до країни-агресора.

15:09:14 13.11.2023