Сусп. - пол. новини

Понад 1 млн грн компенсувала держава роботодавцям за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

Держава компенсувала роботодавцям понад 1 млн грн за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна під час виступу на конференції “Розвиток реабілітації в Україні: діалог про виклики та інновації під час війни”.

08:24:32 23.11.2023

Мінсоцполітики: Уряд удосконалив механізм призначення допомоги на проживання для ВПО

Допомога на проживання для ВПО – один з найбільш важливих інструментів для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Тому Мінсоцполітики працює над удосконаленням механізму її призначення, забезпеченням дієвої підтримки і допомоги для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, а також сприянням їх інтеграції у нових громадах:

08:20:49 23.11.2023

Стійкість і міць Черкащини – пріоритет щоденної роботи, – Ігор Табурець

Що ближче до зими, то більше намагань ворога зробити удари по нашій країні потужнішими. А значить – маємо нарощувати свої спроможності протидії. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Як він розповів, наші спецпідрозділи, мобільні вогневі групи зі знищення ворожих цілей у повітрі регулярно відпрацьовують свої навички.

08:07:46 23.11.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Платники податків Черкащини за січень – жовтень сплатили 343 млн грн акцизного податку. За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимира Жавріда, за січень – жовтень 2023 року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 181,44 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів. Додатково до державного бюджету надійшло 5,028 млн грн або 102,9 відс. від доведених показників доходів Державної податкової служби України. Це на 85,6 млн грн, або на 89,5 відс., більше ніж за відповідний період минулого року.

08:05:54 23.11.2023

«Запали свічку пам’яті — поділись теплом з захисником». до 90-х роковин Голодомору в Україні запустили соціальну акцію

Традиційно, кожної четвертої суботи листопада вшановуємо жертв Голодомору 1932-33 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада. Голодомор 1932-1933 років став наслідком поразки Української революції 1917-1921 років та окупації країни більшовиками. Нині українські воїни, які зупинили навалу і звільнили від ворога безліч населених пунктів, не лише захищають територіальну цілісність і суверенітет України, але і нашу ідентичність, право бути господарями на своїй землі, шанувати власну мову, історію, культуру, героїв.

10:07:49 22.11.2023

У медзакладах будуть створені наглядові ради, – рішення Уряду

Уряд врегулював порядок створення наглядових рад у медзакладах, до складу яких залучатимуть представників громадськості. Наглядові ради створять у тих лікарнях, що надають спеціалізовану медичну допомогу та мають укладені контракти із НСЗУ.

10:04:13 22.11.2023

В українських реабілітаційних відділеннях з’явиться соціальний супровід

Заступниця керівника Офісу Президента Юлія Соколовська взяла участь у Всеукраїнській конференції «Розвиток реабілітації в Україні: діалог про виклики та інновації під час війни», організованій Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Захід було присвячено викликам і перспективам розвитку системи реабілітації в нашій країні.

09:53:09 22.11.2023

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, шановні українці й українки!  Щойно провів зустріч із міністром оборони Німеччини, і він сьогодні відвідав не лише Київ, а був і в регіонах нашої держави – підтримав наших воїнів, усіх наших людей. Я вдячний за це.

09:48:11 22.11.2023

СБУ затримала рецидивіста, який організував схему для «ухилянтів» у Черкасах

Служба безпеки заблокувала чергову схему ухилення від мобілізації чоловіків призовного віку на Черкащині. Організатора злочинної оборудки затримано на «гарячому» під час отримання першого траншу. За гроші він обіцяв ухилянтам отримати так званий «білий квиток», щоб уникнути мобілізації.

08:31:16 22.11.2023