Сусп. - пол. новини

Звернення Президента Володимира Зеленського

Дорогі українці, українки! Сьогодні російські окупанти вкотре завдали ударів по Херсону. Жорстоких ударів. Просто по місту… Будинки. Вулиці. Наші лікарні. Станом на цей час відомо про двох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Усім пораненим надано необхідну допомогу.

09:38:08 04.12.2023

Черкащина пам’ятає: Ігор Табурець на відкритті меморіалу Героям

Меморіальний комплекс «Герої України славою повиті» відкрили сьогодні в Уманській тергромаді. Усі його деталі символічні. А сам проект реалізований коштом меценатів. Як зауважив начальник Черкаської ОВА, це не лише місце скорботи, а й шани та гордості. Українці – нація героїв, захисників, звитяжних воїнів.

08:52:39 04.12.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Неприбуткові організації мають право надавати благодійну допомогу внутрішньопереміщеним особам без втрати статусу неприбутковості. На період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану на території України не вважається порушенням вимог п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України щодо перебування організації у статусі неприбуткової організації здійснення такою неприбутковою організацією передачі майна, надання послуг, благодійної допомоги, використання доходів (прибутків) для фінансування видатків, не пов’язаних з реалізацією мети та напрямів діяльності, передбачених її установчими документами, на цілі, що визначені п. 63 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

12:14:13 01.12.2023

Світова спільно відзначає день боротьби з ВІЛ/СНІДом

1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом. У цей день ми говоримо про захворювання, від якого у світі померло близько 40,4 мільйона людей. З 1981 року, який вважають початком глобальної епідемії ВІЛ/СНІДу, людство навчилося ефективно запобігати зараженню та винайшло ліки, які дозволяють ВІЛ-інфікованим жити повноцінним життям. Але люди й далі продовжують заражатися і помирати від цієї хвороби. Минулого року СНІД забрав 630 тисяч життів, а понад 1 мільйон людей заразилися ВІЛ. В Україні у 2022 році внаслідок СНІДу померли 1 293 людей, а упродовж 2023 (станом на 1 листопада) – ще 1 198.

12:11:19 01.12.2023

Яким категоріям ВПО автоматично продовжать виплати ще на пів року

З 1 грудня поточного року виплати ВПО продовжуватимуть деяким категоріям отримувачів на другий 6-місячний період без додаткового звернення. Це нововведення передбачено постановою КМУ від 21 листопада 2023 року № 1226.

12:07:39 01.12.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Про окремі випадки розрахунку мінімального податкового зобов’язання. Фізична особа має у власності земельну ділянку, віднесену до сільгоспугідь. В оренду її не здає, обробляє самостійно. При нарахуванні МПЗ за 2022 рік податковий орган не врахував у зменшення МПЗ ПДФО та військовий збір, сплачені з доходів від продажу сільгосппродукції, вирощеній на цій ділянці (декларація про майновий стан та доходи була подана до 1 травня 2022 року за 2021 рік). Чи правомірно це?

12:05:16 01.12.2023

Укрпошта запускає благодійну ініціативу «Періодика в рідний навчальний заклад»

З 17 листопада до 22 грудня 2023 року в Укрпошті є можливість передплатити дитячу та/або фахову періодику для рідних вам закладів освіти чи бібліотек. Участь у цій благодійній ініціативі — можливість для кожного потурбуватися про нове покоління та подякувати дитячому садку, школі, гімназії, ліцею чи бібліотеці, які свого часу прийняли вас під своє крило. І не менш важливо — поповнити фонди закладів освіти та бібліотек, що бідніють в умовах обмеженого фінансування.

11:55:59 01.12.2023