Сусп. - пол. новини

На Черкащині прогнозують сніг та морози

На початку тижня в області спостерігалася комфортна, зимова погода.Однак уже ввечері 7 та впродовж доби 8 грудня на Черкащині прогнозують сніг, місцями мокрий сніг та ожеледицю. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

14:50:19 06.12.2023

6 грудня - День святого Миколая

Українці з давніх часів вважають Миколая заступником простого люду, особливо несправедливо скривджених. А ще він опікується тими, хто подорожує, та моряками. У нас цього святого називають «скоропомічним» – адже він завжди спішить на допомогу тим, кому вона потрібна.

11:04:20 06.12.2023

Понад 56 тисяч доз вакцини проти COVID-19 доставлено в області для проведення безоплатних щеплень

56 160 доз вакцин «Comirnaty» (виробник — Pfizer), призначених для дорослих та дітей віком від 5 до 12 років, отримали обласні центри контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ). Спеціалісти центрів забезпечують зберігання та транспортування вакцин до медзакладів із дотриманням вимог «холодового ланцюга».

09:27:02 06.12.2023

В області за минулий тиждень на ГРВІ захворіли понад 5,6 тис осіб

У Черкаській області за попередній тиждень захворіли 5 660 осіб на ГРВІ, включно із COVID-19, із них 2 886 – діти до 17 років (52,0%). Показник захворюваності на понад 6% вище епідемічного порогу. Найвищі показники захворілих на ГРВІ, зокрема COVID-19 відзначались у Черкаському та Уманському районах. За минулий тиждень  шпиталізовано 341 особа (6% від кількості захворілих), із них 188 діти до 17 років. Найбільше ушпиталених серед дітей віком  від 0-4 років.

09:26:08 06.12.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Кілька підсумків за цей день. Дякую нашим захисникам неба – якраз сьогодні збили російський бойовий літак у районі Зміїного в Чорному морі. Літак заходив для удару по Одеській області. Ще мінус один у терористів. І будемо й надалі «мінусувати» терористів. Посилюємо нашу ППО, зокрема на Одещині. Поступово. Але відчутно. Я дякую кожній країні, яка допомагає.

09:19:33 06.12.2023