Сусп. - пол. новини

Спілкуйтесь з податковою без зусиль: звертайтесь на комунікаційну податкову платформу!

У Головному управлінні ДПС у Черкаській області працює формат співпраці з бізнесом – Комунікаційна податкова платформа! Податкова служба розширила можливості для комунікацій з громадськістю і бізнес-спільнотою, аби кожен знайшов оптимальний для себе формат діалогу з податківцями.

10:20:34 03.09.2024

Швидкий обмін даними між реєстрами: Трембіта здійснила 7 млрд транзакцій з моменту запуску

Трембіта — це основа цифрової держави. Система забезпечує миттєвий обмін інформацією із 141 електронного держреєстру. Завдяки Трембіті українці в кілька кліків у Дії користуються державними послугами, а не витрачають час і гроші на поїздки в установи. Систему запустили у 2020 році, і відтоді Трембіта здійснила 7 мільярдів транзакцій  і зекономила українцям: понад 25,5 мільярдів гривень, які б витратили на проїзд в установи;

09:54:38 03.09.2024

єРобота: 9,3 млрд грн інвестувала держава в розвиток малого й середнього бізнесу через гранти

19 600 підприємців отримали гранти на старт або розвиток бізнесу за урядовим проектом єРобота. Про це повідомляють у міністерстві економіки України. За понад два роки дії проекту держава інвестувала через гранти в підприємництво 9,3 млрд грн. Половину цих коштів отримувачі грантів вже повернули через сплачені до бюджету податки та збори.

09:53:06 03.09.2024

Звернення Президента

Дорогі українці, українки! Сьогодні – Запоріжжя. Разом із Прем’єр-міністром Нідерландів. Важливий візит і дуже символічний – саме в день початку навчального року.

09:50:20 03.09.2024

Уряд продовжить виплати на проживання для ВПО, які потребують підтримки

Держава продовжує системно підтримувати тих, хто потребує допомоги. Після 1 вересня Уряд продовжив виплати на проживання для  ВПО, які потребують підтримки. На Черкащині таку допомогу нараховано понад 21,8 тис. осіб.

08:55:28 03.09.2024

В українських школах вже цього року працюватимуть інспектори Служби освітньої безпеки. Це не охоронці, а фахівці, які є посередниками між школою, батьками, дітьми та вчителями. Чому це важливо, та які обовʼязки інспекторів, дивіться в інфографіці.

08:49:05 03.09.2024

Центри життєстійкості: громади можуть долучитися до проєкту

Із 18 по 27 вересня кожна територіальна громада України може податися на участь у пілотному проєкті Мінсоцполітики з підтримки ментального здоров’я.  Його мета – відкрити для українців Центри життєстійкості – безпечні та безбар’єрні простори психосоціальної допомоги.

08:47:08 03.09.2024

«Мрія» модернізує шкільну освіту України – Президент під час презентації застосунку

У Запоріжжі Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф узяли участь у регіональному освітньому форумі «Створюємо майбутнє разом», під час якого відбулася презентація освітнього застосунку «Мрія».

08:37:04 03.09.2024

На Черкащині обіцяють грози та спеку

У найближчу добу синоптична ситуація на Черкащині істотно не зміниться. Стійкі вітри східних румбів продовжать транспортувати до нас повітря із середньої азії зумовлюючи сонячну, суху та спекотну погоду. Температура вночі 15-20º, вдень 27-32º. Про це інформує керівник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

08:34:55 03.09.2024