Сусп. - пол. новини

На Черкащині система безоплатної правничої допомоги оголосила новий конкурсний відбір медіаторів: для врегулювання конфліктів між потерпілими та неповнолітніми правопорушниками

Розпочався конкурсний відбір медіаторів, які залучатимуться центрами з надання безоплатної правничої допомоги: прийом документів до 20 вересня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.

09:49:26 04.09.2024

Українці подаватимуть менше паперових документів для призначення соціальних виплат і допомог

Міністерство соціальної політики активно працює над комплексною цифровізацією системи соціальної підтримки, щоб соціальні послуги і підтримка надавались в більш зручний спосіб та без зайвих паперів.

09:47:42 04.09.2024

Звернення Президента України

орогі українці, українки! Передусім щодо трагедії в Полтаві. Рятувальні роботи зараз іще тривають – розбирають завали. Залучені всі служби. Станом на цей час кількість поранених – 271. Усім надається необхідна допомога. Я вдячний усім рятувальникам, лікарям, медичним сестрам, усім полтавцям, хто долучився до допомоги, здавав кров, хто підтримує. Відомо, що під завалами зруйнованої будівлі є люди. Робиться все, щоб урятувати якнайбільше життів. За наявною зараз інформацією, цей російський удар убив 51 людину. Мої співчуття всім рідним та близьким. Правоохоронні органи та Міністерство оборони України з’ясовують усі обставини цієї трагедії. Цей удар росіяни здійснили двома балістичними ракетами. Сигнал повітряної тривоги був. Усе інше – кожну деталь – мають встановити й перевірити під час розслідування.

09:44:36 04.09.2024

Більше 19 млрд грн податків – до державного та місцевих бюджетів: підсумки Черкащини за січень-серпень 2024 року

За січень-серпень 2024 року платники Черкаської області до бюджетів усіх рівнів сплатили 19,3 млрд грн податків, зборів та платежів. В.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід, порівнюючи цьогорічні показники з торішніми, зазначає, що у 2024 році до бюджетів спрямували майже на чверть більше:

12:09:17 03.09.2024

єЧерга для автобусів: можливість обирати час перетину кордону працюватиме на 20 пунктах пропуску

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури збільшує кількість пунктів пропуску, на які поширюється можливість обирати час перетину кордону автобусами у рамках послуги єЧерга. Так, до переліку додано ще чотири пункти пропуску на кордоні з Польщею, Угорщиною та Словаччиною. Таким чином, кількість пунктів пропуску, де можна розраховувати на відсутність потреби очікувати у фізичних чергах, збільшується до 20.

10:34:28 03.09.2024

Нові ставки акцизу на пальне з 1 вересня 2024 року

До уваги платників акцизного податку! З 1 вересня 2024 року, у зв’язку з набранням чинності Законом України від 18.07.2024 № 3878-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо імплементації положень актів права Європейського Союзу щодо акцизного податку» (далі – Закон № 3878), який опубліковано у газеті «Голос України» від 01.09.2024, застосовуються нові ставки акцизного податку на бензин, газойлі (дизельне пальне), скраплений газ, та паливо моторне альтернативне.

10:23:42 03.09.2024