В Маньківці пройшов другий тур чемпіонату Уманського району з міні футболу серед ветеранів

Дата: 28.11.2023 10:28

25 листопада 2023 року в селищі Маньківка Асоціацією футболу Уманського району (АФУР) було проведено ігри другого туру чемпіонату Уманського району з міні футболу серед ветеранів.

Перед початком ігор учасників змагань привітали та побажали сивочолим спортсменам міцного здоров’я, перемог на футбольній ниві, а головне перемоги всім українцям Осадчий Володимир Олексійович, депутат обласної ради, голова Громадської спілки «Асоціації футболу Уманського району», капітан команди ветеранів ФК "Сингента", та начальник відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради Юрій Миколайович Безверхий.

Результати змагань:

Маньківська ТГ – ФК Сингента 7:3

ФК Сингента – ФК Базис 4:5

СК Базис – Маньківська ТГ 0:3

МФК Христинівка не прибула на змагання.

Команда Маньківської територіальної громади  після другого туру продовжує  посідати перше місце,   перемігши всіх своїх суперників.

МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!

Наступний тур змагань пройде в м. Умань 09.12 2023 р. (штучний майданчик УДПУ ім. П. Тичини).

Команда вдячна відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради за допомогу.

ДЯКУЄМО ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ПРОВОДИТИ ТА ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ В ЗМГАННЯХ.