У Молодецькій школі відбулася ярмарка

Дата: 06.12.2023 08:12

04 та 05 грудня у Молодецькому закладі освіти І-ІІІ ступенів було гамірно та весело. Діти, батьки та вчителі ярмаркували. Яких тільки смаколиків тут не було! Кексики, вафлі, пампушки, пиріжки, торти, горішки, желе, тістечка, піца, чизкейки... Батьки та діти підготували різноманітну кількість страв, яких неможливо було не скуштувати і не купити. Усе було дуже смачно, адже го­тували з любов’ю.

Завдяки високій активності учнів, батьків, працівників закладу освіти було зібрано чималу суму коштів. Атмосфера ярмарки так зачаровувала, що і “продавці”, і покупці відчули особливе піднесення, розуміючи, що вони, таким чином, надають посильну допомогу тим, хто їх захищає!

Отримані кошти під час проведення ярмарки в сумі 11 895 грн. учні та батьки планують передати для потреб ЗСУ.