УВАГА!!! Оголошення! До уваги землевласників та землекористувачів Маньківської селищної територіальної громади!!!

Дата: 01.07.2024 14:59

В приміщенні Маньківської селищної ради в каб.№9 (перший поверх) вже можна отримати квитанції по сплаті земельного податку, орендної плати за користування земельними ділянками (1 частина) та квитанції на оплату мінімального податкового зобов’язання (МПЗ – для власників земельних часток – паїв, які обробляють власні земельні ділянки самостійно (одноосібно)). Квитанції на оплату податку на нерухоме майно та 2 частина квитанцій на оплату орендної плати будуть пізніше, про надходження яких повідомимо додатково на офіційному сайті та на сторінках у соціальних мережах.

Фото без описуЖителям та землекористувачам інших населених пунктів нашої територіальної громади, прохання, звернутися за квитанціями до старостатів ваших населених пунктів.