A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

16.03.2023 р. ІНФОРМАЦІЯ про початок процедури гром. слухань щодо проекту міст. документації – Детального плану території частини кварталу житлової та гром. забудови з метою розміщення об’єкта торгівлі та інших об’єктів гром. призначення по вул.Соборна

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про Порядок проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Маньківської селищної ради оголошує про початок процедури громадських слухань щодо проекту містобудівної документації - «Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою розміщення об’єкта торгівлі та інших об’єктів громадського призначення по вулиці Соборна в смт Маньківка Уманського району Черкаської області» (далі –  проект ДПТ).

Проект ДПТ розроблений на підставі рішення Маньківської селищної ради від 10.05.2022 № 20-10/VIIІ «Про розробку детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою розміщення обєкта торгівлі та інших обєктів громадського призначення по вулиці Соборна в смт Маньківка Уманського району Черкаської області».

Замовником проекту ДПТ є виконавчий комітет Маньківської селищної ради та метою розроблення проекту ДПТ є уточнення положень містобудівної документації щодо перспективного розміщення на визначеній територій об’єктів містобудування, визначення містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва, а також впорядкування прилеглої території.

Для розроблення проекту ДПТ складено та затверджено завдання, яке погоджене начальником відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради. Розробником проекту ДПТ є ПП Білецький В.А. (кваліфікаційний сертифікат АА № 003224 від 15.07.2016).

Проведення громадських слухань проекту ДПТ заплановане на 18.04.2023 о 16.00 год. в приміщенні Маньківської селищної ради (смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9, зала засідань).

З текстовою та графічними матеріалами проекту ДПТ на паперових носіях можна ознайомитись у відділі будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради за адресою: смт Маньківка, вул. Шевченка, 9, кабінет № 8 (другий поверх).

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – начальник відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради Пашніна Алла Іванівна.    

Зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ приймаються в місячний термін (30 днів) з дня опублікування. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді  із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань. Строк завершення прийому пропозицій до 14.04.2023 року включно на адресу: 20100, Черкаська область, Уманський район, смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9; електронна адреса: [email protected]

Детальний план території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою розміщення об’єкта торгівлі та інших об’єктів громадського призначення по вулиці Соборна в смт Маньківка Уманського району Черкаської області

Рішення селищної ради від 10 травня 2022 р. № 20 - 10/ VIII

Графічні матеріали аркуш 1

Графічні матеріали аркуш 2

Графічні матеріали аркуш 3

Графічні матеріали аркуш 4

Графічні матеріали аркуш 5

Графічні матеріали аркуш 6

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень