Вітання голови громади Валерія Івасюка з 8 Березня!

Дата: 05.03.2021 15:34

Фото без описуШановні, любі, прекрасні, милі жінки! Прийміть найщиріші вітання зі святом  весни і надії – 8 Березня !

8 Березня !!!Перше свято Весни позначене особливим емоційно-піднесеним настроєм, щирими почуттями любові і вдячності до Вас. Воно схоже із загадковою жіночою душею, сповненою у весняному розмаї таємничості, трепетного очікування нового і прекрасного, а ще приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство, з її найкращою половиною. За це дякуємо Вам - наші любі, мудрі і терплячі за тепло і затишок у домі, турботу та виховання дітей. Наслідуючи святий материнський приклад БЕРЕГИНЬ РОДУ, Ви  вносите у повсякдення атмосферу краси своїм оптимізмом, душевною енергією, допомагаєте нам долати труднощі і незгоди, котрі трапляються в житті. У щоденних клопотах Ви неухильно дбаєте про своїх рідних, займаєтеся суспільно корисною працею, вирізняєтеся сумлінням на виробництві, в освіті,  культурі, медицині. А відтак, майбутнє нашої громади в значній мірі саме у Ваших руках. Цінуючи Вашу працелюбність і водночас лагідність, старанність у всіх Ваших починаннях, зичимо, щоб у кожній жіночій долі завше було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою для Вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і приростає новими пагінцями. Міцного здоров’я Вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині роду. Хай у кожному жіночому серці завжди палає вогник любові, надії і приязні до людей, а в кожній родині буде міцне здоров’я, тепло, затишок та радість. Нехай кожна з Вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною, а здійснення Ваших мрій і бажань буде високою метою для всіх справжніх чоловіків!