ВІДБУЛАСЬ 10 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.06.2021 15:30

Фото без опису  17 червня, під головуванням очільника громади Валерія Івасюка, відбулось пленарне засідання 10 позачергової сесії восьмого скликання, у якому взяли участь 25 депутатів із загальної кількості 26, керівники  структурних підрозділів селищної ради.  У ході сесії народні обранці внесли зміни до програми «Розвиток та функціонування системи освіти Маньківської територіальної громади на 2021-2025 роки» та нaдaли згoди нa пpийняття шкiльнoго aвтoбyсa дo кoмyнальнoї власності громади.Також депутати дійшли згоди щодо необхідності поповнення статутного фонду комунального підприємства „Комунальник-М”.

Крім цього депутати підтримали  внесення змін до рішення селищної ради від 11.02.2021 № 5-2 /VIII «Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Маньківської селищної територіальної громади на 2021»  та   з вільного залишку  спрямували кошти : для забезпечення видатків щодо здійснення технічного нагляду по об’єкту «Будівництво водонапірної свердловини з підключенням водозабірної колонки в с.Нестерівка Маньківського району»  у сумі 800 грн;

- на фінансування об’єкту «Нове будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини та водонапірної башти в с. Поташ  Маньківського  району Черкаської області»  у сумі 198 177 грн;

- на співфінансування  з обласним бюджетом об’єкту «Реконструкція каналізаційної насосної станції в смт Маньківка (капітальний ремонт) у сумі 133 543 грн ;

-  на виготовлення робочого проєкту, проведення експертизи проєктної документації по об’єкту «Реконструкція каналізаційної насосної станції в смт Маньківка»  – 15 000 грн ;

На виконання Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Комунальник-М» :

- на погашення витрат (заборгованості) за електроенергію, спожиту в ході надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення  у сумі 49 000 грн;

-  31 000 грн - для придбання роторної косарки та 5 000 грн - на  проведення експертизи проєктної документації по обєкту «Капітальний ремонт напірного водогону в смт.Маньківка Черкаської  області»).

На завершення було прийнято звернення до  Міністерства охорони здоров’я, Кабінету Міністрів України, Верховної  ради  України про покращення фінансування закладів охорони здоров’я Маньківської громади. Левову частку з питань порядку денного склали земельні питання, яким депутати приділили найбільше уваги.

Загалом, майже всі питання порядку денного були прийняті одностайно. Сесія селищної ради була конструктивною та плідною.