Вітаємо переможців дитячого турніру "OPEN SPRING OF CHORNOMORSK - 2021" серед дитячо-юнацьких команд

Дата: 14.07.2021 12:15

З 09 по 13 липня 2021 року в м. Чорноморськ Одеської області проходив дитячий турнір "OPEN SPRING OF CHORNOMORSK - 2021" серед дитячо-юнацьких команд 2011-2012 рр.н. Перемогу в цих змаганнях виборола команда Маньківської ДЮСШ!!! Спортсмени стали безсумнівними лідерами, всі проведені зустрічі закінчувались перемогою! Вітаємо! Пишаємося! Бажаємо подальших успіхів та перемог! Діти - ви найкращі! Це була дійсно командна гра та заслужене ПЕРШЕ місце!!! Дякуємо тренеру за підготовку!!! І батькам, які приїхали підтримати!!! Так тримати!!!!

P.S. Наша команда виборола симпатії місцевих вболівальників, які щиро підтримували Маньківку... Хоча до цього мабуть ніхто з них і не знав, що є таке селище.