Рекомендації для звернення до населення з приводу погіршення епідеміологічної ситуації

Дата: 24.09.2021 10:46

Фото без описуСкладна ситуація з захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спонукала звернутися до вас. Швидке поширення хвороби і збільшення її тяжких наслідків вимагає посиленого дотримання протиепідемічних заходів та індивідуальної відповідальності!

Щодо останнього, мається на увазі вакцинування від COVID-19. Наразі це єдиний захист від страшної хвороби, а вироблення колективного імунітету – єдиний шанс для повернення до нормального способу життя.

Особливо важливо це для колективів, які працюють у постійному контакті з людьми: навчальні заклади, заклади відпочинку та ресторанного господарства тощо.

В Україну завезено достатню кількість якісних та визнаних у світі вакцин, якими можна щепитися безкоштовно та в найкоротші терміни.

В нашій громаді це можна зробити ....

Дякуємо всім, хто уже вакцинувався. Переконані, що з кожним днем надійно захищених від COVID-19 ставатиме дедалі більше.

Щиро віримо у вашу свідомість та відповідальність!