Перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

Дата: 11.10.2021 09:25

Фото без описуВідповідно до п. 2 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 40, 42 Житлового кодексу Української РСР, п. 25 та 25-1 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, Порядку ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2011 № 238, щорічно в засобах масової інформації   (на сайті Маньківської селищної територіальної громади) розміщується повідомлення про щорічну перереєстрацію документів громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Маньківської селищної ради та підтверджують право на поліпшення житлових умов.                                                                                                         Прохання до громадян, які в поточному році ще не поновили документи по квартирному обліку, терміново підтвердити своє право на одержання житла.

Перереєстрація здійснюється на підставі поданих громадянами наступних документів:

довідки про реєстрацію місця проживання на кожного члена сім’ї, за формою, встановленою в додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207;
    копій паспортів черговика та дорослих членів його сім’ї, копій свідоцтва про одруження (розірвання шлюбу) та про народження неповнолітніх дітей;
    копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру на всіх членів сім’ї, в т.ч. неповнолітніх дітей;

викопіювання плану приміщення або копії технічного паспорта житлового приміщення, договору найму житла;
    копії свідоцтва про право власності (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно);
    довідки з місця роботи заявника та дорослих членів його сім’ї про те, що вони не перебувають на квартирному обліку за місцем роботи;
    копії документів, які дають право на пільги.

Для отримання додаткової інформації звертатися до першого заступника селищного голови або до керуючої справами виконавчого комітету Маньківської селищної ради (кабінет № 5 в приміщенні селищної ради по вул. Шевченка, 9, або за  телефоном 6-15-78).