Продовжуються перевірки стану дотримання карантинних протиепідемічних заходів на території громади

Дата: 24.11.2021 12:18

Моніторинговою групою з питань перевірок стану забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя на території Маньківської селищної територіальної громади у складі працівників Маньківського управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби України в Черкаській області, відділу поліцейської діяльності № 1 Уманського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області, Маньківської селищної ради продовжуються перевірки стану дотримання карантинних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на території Маньківської селищної територіальної громади.

Так 24 листопада робоча група відвідала ринок, підприємства громадського харчування, ряд торгівельних закладів смт Маньківка (усього 8 обєктів), де відбулися співбесіди із керівництвом та працівниками магазинів, здійснено огляд приміщень на предмет забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя, дотримання протиепідемічних заходів. Складено один протокол про порушення карантинних протиепідемічних заходів.

Нагадуємо жителям Маньківської селищної територіальної громади про необхідність дотримання вимог соціальної відповідальності для забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя нашої території.