$5000 на реалізацію проєкту - пропозиція для місцевих лідерів з інноваційними рішеннями

Дата: 02.12.2021 10:57

Громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» ініціює проведення всеукраїнського проєкту HALLI – Hackathon for Leadership in Local Innovations.

Мета проєкту - створити умови для виявлення, підтримки та впровадження інновацій на місцевому рівні із залученням ІТ-спільноти та провідних галузевих експертів.

Отже, якщо ви маєте ідеї, як реалізувати інноваційні рішення на місцевому рівні, вам виповнилося 18 років і ви готові знайти однодумців для реалізації ідеї та пройти спільно відбіркові етапи, тоді реєструйтеся та ставайте учасником Хакатону.

?Кращі 3 проєкти-переможці отримають $5000 на втілення ідеї.

Які етапи проведення:

• Заповнення заяви учасника до 31.12.2021;
  • Участь у одному з трьох регіональних Ідеатонів у Львові (17.01.2022), Полтаві (21.01.2022) та Миколаєві (26.01.2022);
  • Участь в онлайн сесіях з менторами і лекторами проєкту;
  • Презентація ідеї на фінальному етапі – Хакатоні (березень 2022 року) та шанс виграти $5000 на реалізацію проєкту.

Мета організаторів - знайти місцевих лідерів з інноваційними рішеннями, IT/digital-пропозиціями та креативними задумами, об’єднати їх в мережу активних “творців змін” (“changemakers”) та допомогти втілити в життя їх корисні проєкти.

Подробиці та реєстраційну форму для учасників можна знайти на сайті https://www.halli.org.ua/ А також в події у фейсбуці.