Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Проект рішення виконкому Про затвердження скоригованих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх споживачів комунальних послуг КП «Комунальник-М»

Дата: 06.12.2021 15:32
Кількість переглядів: 238

Проект

                           Фото без опису                            

МАНЬКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
 ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від  “___грудня 2021 р.           смт Маньківка                                 

 

Про затвердження скоригованих тарифів

на централізоване водопостачання

та водовідведення для всіх споживачів

комунальних послуг  КП «Комунальник-М»

 

          Відповідно до пп. 2 ст. 28, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.01.2011  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»,  Порядку розгляду  органами місцевого  самоврядування розрахунків на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018     № 239, Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, розглянувши заяву КП «Комунальник-М» від 23.11.2021 № 4627/02-20, з метою приведення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у відповідністі до економічно-обгрунтованих витрат на їх виробництво, забезпечення стабільного водопостачання та водовідведення населення,  виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

          1. Затвердити Комунальному підприємству «Комунальник-М» скориговані тарифи на централізоване водопостачання  та водовідведення для всіх категорій споживачів  комунальних послуг, встановивши їх у таких розмірах:

          водопостачання – 49,24 грн за 1 м куб. з ПДВ;

          водовідведення – 33,72 грн за 1 м куб. з ПДВ.

          2. Рішення набуває чинності з 01.01.2022.

          3. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради.

 

 

Селищний голова                                                                         Валерій ІВАСЮК

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень