СКАСОВАНО “ЧЕРВОНИЙ” РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ СОVID-19

Дата: 28.12.2021 11:50

Фото без описуВідповідно  до  абзацу  третього  пункту  34  постанови  Кабінету  Міністрів України  від  09.12.2020  №  1236  „Про  встановлення  карантину  та запровадження обмежувальних  протиепідемічних  заходів  з  метою  запобігання  поширенню на  території  України  гострої  респіраторної  хвороби  СОVID-19,  спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2,    зі    змінами,    та   рішення  Державної  комісії   з   питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 21.12.2021:

скасувати  з  00  год.  00  хв.  23.12.2021  „червоний  рівень  епідемічної небезпеки  поширення  гострої  респіраторної  хвороби  СОVID-19,  спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2,  на території Черкаської області;

застосувати  на території Черкаської області  обмежувальні  протиепідемічні заходи,  передбачені  пунктом  3  постанови  Кабінету  Міністрів  України від  09.12.2020  №  1236  „Про  встановлення  карантину  та  запровадження обмежувальних  протиепідемічних  заходів  з  метою  запобігання  поширенню на  території  України  гострої  респіраторної  хвороби  СОVID-19,  спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, зі змінами.