Оголошення про початок дистанційного навчання в освітніх закладах громади!!!

Дата: 11.03.2022 11:02

Шановні жителі Маньківської громади та всі українці, які приїхали до нас у цей важкий час!  Маньківський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів - гімназія» після двотижневих канікул з 14 березня 2022  року розпочинає дистанційне навчання. Запрошуємо всіх тимчасово переміщених дітей долучитися до дистанційного навчання.

Перевагами навчання саме у нашому закладі є спільне освітнє середовище на безкоштовній захищеній повнофункціональній платформі Google Workspace for Education (G Suite for Education), що допомагає просто і якісно організувати роботу з учнями в дистанційному форматі та дає можливість приєднати до такого навчання всіх охочих.

Чекаємо вас у нашому закладі.

Наша адреса: смт Маньківка, вул. Соборна, 36

Телефон для довідок: 0966210238 Володимир Павлович, директор НВК

Маньківський заклад загальної середньої освіти№1 запрошує ваших діток долучитися до навчання з використанням дистанційних технологій. Для цього необхідно одному із батьків підійти за адресою вул Благодатна,3 та написати заяву. З радістю приймемо ваших дітей!