На Маньківщині попрощалися із померлим військовослужбовцем Сергієм Михайленком

Дата: 01.06.2022 08:27

Страшна чорна звістка надійшла в нашу Маньківську громаду. На 44-му році  обірвалося життя нашого захисника, хорошої людини Михайленка Сергія Олеговича, який пішов добровольцем захищати Україну у квітні 2022 році. Михайленко Сергій  виконував свій громадянський і військовий обов’язок на Чернігівщині, де проходив підготовку, щоб в подальшому приймати участь у зоні бойових дій.

Михайленко Сергій Олегович народився в м. Умань 05 жовтня 1978 року. В дитячому віці Сергій разом з батьками виїхали в Сибір, там він пішов до школи та закінчив її. Але у 2000 році сім’я повернулась до України та оселилась в селі Дзензелівка. З часом він здобув освіту зварювальника та працював на будівництві.

Сергій любив життя і багато хотів  встигнути, але занадто рано його серце зупинилось, не давши здійснитись задуманим мріям.

Шановні батьки та рідні  від усієї  громади висловлюю щирі співчуття. Материнська та батьківська біль від втрати сина не заживе ніколи.

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно.  Вічна пам’ять тобі, Сергіє.