Шановні орендарі водних об’єктів Маньківської селищної територіальної громади!!!

Дата: 14.06.2022 15:19

Фото без описуЗ метою дотримання вимог Закону України «Про аквакультуру», Водного та Земельного кодексів України та з метою інформування, відділ земельних відносин, екологічних питань та благоустрою виконавчого комітету Маньківської селищної ради повідомляє, що під час виготовлення паспортів водних об’єктів, укладання договорів водних об’єктів, оформлення дозволів на спеціальне водокористування та оформлення іншої документації на водні об’єкти, можливо скористатися пропозицією Чорноморської філії інституту рибного господарства та екології моря, яка надає наступні послуги:

• Виготовлення паспортів водних об’єктів та паспортів рибогосподарської технологічної водойми;
  • розроблення наукових обґрунтувань і режимів рибогосподарської експлуатації водних об’єктів;
  • розробка документації у сфері природокористування, екологічної та техногенної безпеки, екологічний супровід проектів, проведення екологічного аудиту, екологічний менеджмент;
  • надання консультацій та науковий супровід для започаткування та здійснення ставкового рибництва з використанням установок замкнутого водопостачання;
  • здійснення наукових експертиз;
  • проведення оцінки впливу на довкілля або оцінки збитків рибному господарству.

Реквізити для звернення: Чорноморська філія інституту рибного господарства та екології моря, вул.12 Повздовжня, 51, м.Миколаїв, індекс 54028, тел.+380994334923.