На війні з росією загинув Герой з Маньківської громади Михайло КОРОЛЬ

Дата: 04.01.2023 10:17

Загальноукраїнська біда прийшла в Маньківську громаду. На війні з окупантами загинув мешканець с. Молодецьке Михайло Король. Герой поліг під час стрілецького  бою  поблизу  населеного пункту Верхньокам’янське Бахмутського  району  Донецької  області.

Нав’язана нам війна забрала вже сотні життів українців, які були кращими, цвітом нації. Не думаючи про своє життя, вони за першим покликом стали на захист своєї Вітчизни. Серед них був і наш земляк Михайло Васильович.

Він  народився 17 листопада 1974 року  в багатодітній  сім’ї  в  селі  Молодецьке Маньківського  району  Черкаської  області, де й пройшло  його  дитинство  та  юнацькі  роки.

У 1982  році  пішов  до  першого  класу  Молодецької  загальноосвітньої  школи  і у  1992  році закінчив  10 класів.

1992-1993  роки -  служба   в армії, десантні  війська.

Потім працював  будівельником  на  різних  об’єктах  м. Києва  та  в  рідному  селі.

Був  двічі  одружений,  має  5 дітей. Останнім  часом  проживав  із  Король  Галиною  Іванівною, виховували  4 дітей.   З  рідних  - є два  брата  та  сестра.

З початку  вторгнення  Росії був призваний  до територіальної  оборони ( м.Умань), в кінці  листопада  2022  року був  направлений  на  Бахмутський  напрямок.

Шануємо пам'ять нашого Героя, який ціною власного життя відстоював майбутнє для нас!

Рідним та близьким  від усієї  громади висловлюємо співчуття – біль від втрати  чоловіка, батька не заживе ніколи. Але нехай Вас підтримує думка про те, що Ваш чоловік віддав своє життя за рідну Україну, за свій народ і загинув, як справжній воїн, як справжній Герой на полі бою. Сумуємо разом з Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Михайла знайде вічний спокій.

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно.  Вічна пам’ять тобі, Михайле.